Yeniden Refah Partisi Beykoz Belediyesi Başkan Adayı, İHH Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer olduğu bilgisine eriştik. 

Tuncer'in Çarşamba günü Beykoz Belediyesi Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor.

Beykoz'da çok geniş bir çevresi olan, kişiliği ve çalışkanlığı ile Beykoz halkının sevgi ve saygısını kazanan Ekrem Tuncer'in YRP Genel Merkezi tarafından tercih edileceği beklentisinin yanı sıra halkın da bu beklenti içerisinde olduğu kaydedildi.

Tuncer, siyasi parti temsilcileri ile sıksık bir araya gelmesiyle de tanınıyor. 

Ekrem Tuncer Kimdir? 

27 Mayıs 1986 yılında Beykoz Ortaçeşme Mahallesinde doğdu.

Göksu Kur'an Kursu'nda Temel dini bilgiler eğitimi aldı. Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Emlak Yönetimi ve Gayrimenkul Uzmanlığı bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetim Bölümünden mezun oldu. 

2001 Yılında Kurulan Saadet Partisi’nin Gençlik Kollarında, sırasıyla; Paşabahçe Mahalle Başkanlığı, Beykoz ilçe Başkanlığı, İstanbul ve Genel Merkez yöneticiliklerinde bulundu.

2010 yılının Kasım ayında Has Parti'nin kurucuları arasında yer aldı. Has Parti'nin 2012 yılında AK Parti'yle bütünleşmesiyle birlikte siyasi çalışmalarına son verdi.  

Tuncer’in; kendi ismini taşıyan bir emlak ofisi ve gıda sektöründe ticari faaliyetleri vardır. 

Cansuyu, Cansimidi, Esam, İlkader, Anadolu Gençlik Derneği, Tügva, İHH gibi bir çok STK'nın çalışmalarında aktif görev almıştır. Halen İHH Beykoz Temsilciliği görevinde yürütmektedir.Images (4)-1I H H Beykoz Eski Belediye Baskanlarini Agirladi 6 768X576

Editör: Yılmaz Gökgöz