Türkiye İşçi Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yavuz Yılmaz, Çiğdem Mahallesi Karagöz sırtında seçim çalışmalarına devam etti.

TİP Beykoz İlçe Başkanı Vahdettin Özkan, Belediye Başkan Adayı Yavuz Yılmaz ve meclis üyesi adayları seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Kahvehane ziyaretinde vatandaşlara seslenen Yılmaz, “Belediyelerin bir sermaye kuruluşu olmadığını, kapitalist bir işletme gibi kullanılmasını sonlandıracağını” söyledi.

Yılmaz, “Muhalif olanlar, sizin iradeniz dışında bir aday belirliyor. İstemediğiniz adayları, istemediğiniz kişileri belirliyorlar. Biz de diyoruz ki artık değişim şart, değişmek şart. Önce kendimizden başladık.

Partimizin Genel Başkanı Erkan Baş Gebze’den aday oldu. Yıllarca tarikatlara bırakılmış, gericiliğe bırakılmış, emekçilerin yerinden aday olduğu bu değişimin sonucu biz de Beykoz’dan kamucu, toplumcu bir belediye yaratmak istiyoruz. Eşitlik ilkesi en başta olacak. Belediyemizin kapılarını sonuna kadar ranta kapatacağız, halkımıza açacağız. Kaynaklar öncelikle halkın önceliklerine göre belirlenecek, sermayenin ihtiyaçlarına göre değil. Dediğim gibi en önemli ilkemiz katılımcılık olacak. Biz kendimiz yöneteceğiz arkadaşlar, geleceği sizlerle beraber inşaa etmek istiyoruz. Oylarınıza talibiz, desteğinizi bekliyoruz. Bugün belediye meclislerini görüyorsunuz, belediye meclisleri imar rantının görüşüldüğü kapalı kapılar ardında görüşmelerin yapıldığı yerlere dönüşmüş durumda. En azından istiyoruz ki; Beykoz Belediyesin’de sizlerin mecliste temsilcisi olsun. Desteklerinizi bekliyoruz.” şeklinde konuştu. I M G 20240302 W A0048I M G 20240302 W A0047

Editör: Yılmaz Gökgöz