Kavacık Et Mangal’da Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu ve İlçe Yönetimi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen sabah kahvaltılı toplantıya, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı, Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayları Mücahid Kıraç, Mustafa Çiçek, Mesut Öztürk ve Sergen Özçelik katılım gösterdi.

Kahvaltının ardından toplantının açılışını yapan Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu katılımları için ilçe yerel basınına teşekkür ederek sözlerine başladı.

Akkuzu “Önemli bir sürecin içerisine girdik. Yerel seçimler, başta Beykoz’umuz olmak üzere ülkemizin tüm seçim bölgelerinde hayırlar getirir, cenabı Allahtan niyazımız budur. Bizler 3-4 ay boyunca Beykoz’umuz için, Beykozlular için elimizden gelen mücadeleyi vermeye çalıştık. Beykoz’da pek çok siyasi partiyle, ilçe başkanlarıyla ve temsilcileriyle bir araya geldik, görüştük ve ittifaklar kurmaya çalıştık. Birlikte Beykoz için Beykozlular için hareket edelim mücadele edelim, yerel seçimlerde Beykoz siyasetine yön verelim istedik. Tabi neticeye vardığımızda, Beykoz için taşın altına elimizi koyduk fakat netice alamadık. Partimizin ve Beykozlunun istediği bir aday arayışına girdik. Değerlerimize sahip çıkacak, Beykoz’un toplumsal değerlerine sahip çıkacak bir aday arayışına girerek hem Beykozlu, hem teşkilatımızın evladı hem de İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyemiz Yasin Kalaycı Başkanımızı Beykoz’da aday olarak tespit etmiş olduk. Beykoz için Beykozlular için partimiz için hayırlı olur inşallah.” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu konuşmasının ardından sözü Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı’ya verdi. Kalaycı, ilçe yerel basınını selamlayarak başladığı konuşmasında, kısaca kendinden söz ederek yerel seçim üzerine görüşlerini paylaştı.I M G 20240225 W A0025

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı “Beykozumuz uzun yıllar hep aynı sorunlar, hep aynı vaatlerle bir şekilde seçim süreçleri geçiriyor. Uzun yıllardır tapu sorunu, imar sorunu, alt yapı sorunu, trafik sorunu, yeşil alanların bahçelerin değerlendirilememesi ve her gelen yeni dönemde de bu vaatler gelir muhakkak ama sonrasını değerlendirirsek, 20 yıldır tapu verilecek, tapuların yüzde 60’ı 70’i çözülmüş durumda. Beykoz’a imar veriliyor deniyor ama verilen imar Beykoz’u koruyan bir imar değil. Aslında tam tersi, Beykozluyu burada barındırmayacak, buradan uzaklaştıracak şekilde planlar yapılmış.” şeklinde konuşmasına devam etti.

Konuşması sonrası, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı yerel basının sorularını da yanıtladı.

Belediye Başkanı Köseler'ın ilk mesajı Belediye Başkanı Köseler'ın ilk mesajı

Soru cevap bölümünün ardından toplantı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona ererken, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı, toplantıya katılan basın mensuplarına kalem seti armağan etti.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu ve Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı’nın konuşmasının tamamı haberimizin video bölümünde mevcuttur.I M G 20240224 W A0011I M G 20240224 W A0012

Editör: Yılmaz Gökgöz