Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı düzenlediği iftar programıyla teşkilatıyla bir araya geldi.

Çavuşbaşı Kasrı'nda düzenlenen iftar programına MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Öz, MHP İstanbul İl Yöneticileri, Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, muhtarlar, STK temsilcileri, Meclis üyesi ve adaylarının yanı sıra yaklaşık 2000 teşkilat mensubu katıldı.

Ezanın okunmasının ardından oruçlar açılırken, açılış konuşmasını da ev sahibi olarak MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi yaptı.I M G 20240322 W A0017

"Seçimi zaferle tamamlayacağız"

Çömlekçi, "Yaklaşık 1 yıldır görevdeyim. Bizi hiçbir zaman, hiçbir programda yalnız bırakmadınız. Sizler bizlere güvendiniz, bizler de bu güveni boşa çıkarmamak için çalışacağız. Sonuçta bir seçim sürecindeyiz. Birbirinden kıymetli Cumhur İttifakı adaylarımız var. İstanbul'da Murat Kurum beyefendi, Beykoz'da Murat Aydın beyefendi adayımız. Kendilerine hem güveniyoruz, hem inanıyoruz. Bu seçim inşallah zaferle tamamlayacağız.

"Buradaki herkesin desteğini aldık"

Aydın, "Bize 5 yıl Beykoz halkı güvendi. Biz de elimizden geldiği kadar hizmet etmeye, Beykoz'a eser ve hizmet katmaya çalıştık. Şimdi sizlerden bir 5 yıl daha vize istiyoruz. Bu salondaki herkesin desteğini bir şekilde aldık. Kimi oy verdi aldık, kimi eleştirdi yol gösterdi aldık. Önümüzdeki 5 yıl biz bu oyların ve eleştirilerin kıymetini bilerek yolumuza devam edeceğiz." diye konuştu.

Beykoz'da birçok hizmet üretildiğini ve vatandaşların istifadesine sunulduğunu kaydeden Aydın, "Şunu da sakın unutmayın. Yaptığımız işlerde bu muhakkak bizim eksikliğimizden kaynaklanmıştır ve işimizi yeterince iyi yapamamışızdır. Güzel şeylerde sizden eksik olan durumlar da bizden kaynaklanmaktadır" ifadelerini kullandı.

Aydın, konuşmasının ardından başka bir programı nedeniyle salondan ayrılırken, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları ve çocukları da geri çevirmedi. 

I M G 20240322 W A0015I M G 20240322 W A0016I M G 20240322 W A0020

Editör: Yılmaz Gökgöz