İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mücadele verdiği ve İBB’nin tüm kaynaklarını kestiği TÜGVA’ya CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, Paşabahçe’de bulunan mülkünü kiraya verdi. Beykoz yerel başını ile bir araya gelen Köseler’e, Beykoz Özgün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Dalar’ınPaşabahçe’de olan mülkünüzü TÜGVA’ya nasıl kiralarsınız?” sorusu üzerine Köseler; “8 Mart tarihinde sözleşmeleri bitecek. Ben direk TÜGVA’ya kiraya vermedim. Beykoz Belediyesi’ne kiraladım. Beykoz Belediyesi’de TÜGVA’ya kiralamış” ifadeleri ile cevap verdi.

8 Mart tarihi geçeli 7 gün olmasına rağmen TÜGVA Beykoz Şube Başkanlığı, Köseler’in Paşabahçe’deki mülkünde faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor. Köseler’in TÜGVA’yla olan sözleşmesinin fesih edilmemesi üzerine, partiye gönül vermişlerden sert tepki geldi.

Partililer: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olduğu TÜGVA’ya CHP’nin adayı yerini nasıl kiralar. Hadi o süre zarfında kiraladı, aday olduktan sonra neden vazgeçmedi. Hadi sözleşme tarihi vardı o da geçti ve hala duruyor olması ‘bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu’ dedirtiyor. 

Beykoz'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama Beykoz'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama

Böyle devam etmeyi düşünüyor ise Sayın Köseler, gitsin seçim çalışmalarını sa TÜGVA’lılar ile yürütsün” ifadelerini kullandılar.

Editör: Yılmaz Gökgöz