Karanfil ve hediyelerle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Köseler, gün boyu birçok mahallede kadınların özel gününe yönelik etkinliklere de katıldı. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlamalarına sabahın erken saatlerinde tarihi Beykoz – Paşabahçe – Eminönü vapurunda başladı. CHP Beykoz İlçe Başkanlığının kadın üyeleri ve meclis üyesi adaylarıyla 07.15’te Paşabahçe’den vapura binen Köseler, işe giden emekçi hemşerilerine sürpriz yaptı.

Kadınlara karanfil ve çeşitli hediyeler veren Köseler, Beykozlu kadınların bu özel gününü iş yolunda kutladı. Vapurda Beykozlularla çay simit eşliğinde imar ve mülkiyet sohbeti de yapan Köseler’in bir sonraki durağı Çubuklu - İstinye arabalı vapuru oldu.

Burada da kadınlar günü kutlaması yapan ve erkeklerle sorunlar talepler üzerine kısa süreli bir sohbet gerçekleştiren Köseler, Beykoz’daki kadın muhtarları da tek tek ziyaret ederek özel günlerini tebrik etti. 
Seçim çalışmalarına Beykoz’un birçok mahallesindeki etkinliklerle gün boyu devam eden Köseler’e eşi Firdevs Köseler de eşlik etti. Alaattin Köseler; Merkez, Gümüşsuyu, Paşabahçe, Anadolu Hisarı, Göksu, Kavacık, Göztepe ve Çamlıbahçe mahallelerinde 8 Mart’a özel coşkulu buluşmalar gerçekleştirdi. Sorunları ve talepleri dinleyen Başkan Adayı Köseler, Beykozlu kadınlardan destek sözü de aldı.I M G 20240308 W A0024I M G 20240308 W A0020I M G 20240308 W A0021

Editör: Yılmaz Gökgöz