Milliyetçi muhafazakar kimliği ile bilinen Erdem, İYİ Parti'de ilçe başkan yardımcılığı görevi süresi boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmiş ve Çavuşbaşı'nda İYİ Parti'ye en çok üye katan isim olmayı başarmıştı. 2014 yılında mahallesinde muhtar adaylığı da yapan Erdem, çok ciddi oy alarak ikinci olmuştu. Mahallesi'nde gençlerin en sevdiği isim haline gelen Erdem, Beykoz'da gelecek yarınlarımız için Beykoz Belediyesi'nde bir değişim şart olduğunu dile getirdi.

İYİ Parti'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Tuğba Alaylı Özgüç'ün olmasıyla birlikte listenin ikinci sırasında yer alan Erdem, Belediye Başkan Adayımızın önderliğinde Beykoz'da artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini, bu yüzden dolayı Beykoz sevdası olan herkesin elini taşın altına koyması gerektiği gördüm. Ben de elimi değil, bedenimi koymaya karar verdim. Beykoz'lu hemşehrilerimiz en iyi yönetim anlayışını hak ediyor. Bu anlayışa sahip ve bu liyakata sahip bir Belediye Başkan Adayımız var. Kadroları ile Beykoz Belediyesi'ne talibiz. Önce Çavuşbaşı'nda yaşan hemşehrilerimizden sonra da Beykoz'un her mahallesinde yaşayan hemşehrilerimizden İYİ Parti'ye oy vermesini bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Erdem: "Beykoz'un sakini değil, sahibiyiz"

Beykoz'da herkes memleketinden iş imkanları için gelmiş ve ev arsa sahibi olmuştur. Şimdilerde kıymetlenmiş o zamanlar ise çakal geziyor diye gelmedikleri yerlere herkesin atası gelmiş, buralarda ekin ekmiş ve yaşamıştı. Şimdi ki anlayış ise  Beykoz'lu vatandaşlarımızı buralardan göndermeyi düşünmeleridir. Bizler var olduğumuz sürece Beykoz'da kimse bir yere gitmeyecektir. Çünkü biz Beykoz'un sakini değil, sahibiyiz." ifadelerine yer verdi.

I M G 20240228 W A0045I M G 20240228 W A0042I M G 20240228 W A0046

Editör: Yılmaz Gökgöz