Gaye Zayıf: Aslen Selanik'lidir. Anavatan Partisi'nde gençlik kolları yönetiminde bulunmuş, AK Parti'nin kurulduğu günden bugüne AK Parti'de görev yapıyor. Gümüşsuyu Mahallesi’nde oturuyor. Kadınların sevdiği bir isim, potansiyeli yüksek. AK Parti’nin Beykoz'daki eli, kolu, ayağı sayılır.

Mehmet Akif Soysal: Aslen Siirt'lidir. Acarkent'de oturmaktadır. Beykoz’da çok fazla sosyal çevresi yok ama yaptığı her işi titizlikle yapmasıyla biliniyor. Partililer tarafından sevildi.

Burak Karaçam: Aslen Amasya'lıdır. Gençlik kolları başkanlığı görevini yürütmektedir. Yenimahalle’de oturuyor. Gençler üzerinde ciddi etkisi vardır.

Sadullah Hasanoğlu: Aslen Trabzon’luludur. Çavuşbaşı Mahallesi’nde oturmaktadır. Çevre Mühendisi olmasından dolayı mesleğiyle ilgili olan konulara hakimiyeti vardır. Hemşehrileri tarafından sevilir. 

Kadir Çakıroğlu: Aslen Trabzonlu’dur. Kavacık'ta oturmaktadır. MHP kontenjanından girmiştir. Espirili kişiliği ile bilinir. Ülkücüdür.

Sedat Altun: Aslen Kastamonu’ludur. Rüzgarlıbahçe Muhtarıdır. Bölgesinde ve Kastamonu'lular tarafından çok sevilen bir isimdir. Ülkücüdür.

Necla Yılmaz: Aslen Ordu’ludur. Kavacık’ta oturmaktadır. Ev hanımı olan Yılmaz, kadın kollarında görev yapmakta.

Hüseyin Kuruderi: Aslen Giresun’ludur. İncirköy Mahallesi’nde oturmaktadır. Emeklidir. Bölgesinde çok sevilen bir kişiliğe sahiptir. Siyasetçi olarak görmez kendisini. Derneği’nin kapılarını tüm siyasi partilere açmasından dolayı, diğer siyasi partililer tarafından da çok sevilmesine sebep oldu. MHP kökenlidir. 

Mustafa Çelikbilek: Aslen Kars'lıdır. Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek’ın oğludur. Hemşehrilerinin sevdiği bir isimdir. Soğuksu Mahallesi’nde oturmaktadır.

Bülent Gökdağ: Aslen Ardahan’lıdır. Ülkü Ocakları’nda yetişmiştir. Kavacık'ta oturuyor. MHP camiasında sevilen bir isimdir. 9 kardeştir. 61 yeğeni vardır. Akraba çevresi oy verse ciddi oy yapıyor. Ülkücüdür.

Serkan Şahin: Aslen Trabzon’ludur. Çavuşbaşı'nda oturuyor. AK Parti'nin gençlik kollarında yetişmiştir. Bölgesinde tanınan bir isim.

Ahmet Deliak: Aslen Kayseri’lidir. Kavacıkta oturuyor. Gençlik kollarından yetişmiştir. Bir dönem meclis üyeliği yaptı.

Fatih Çelik: Aslen Rize’lidir. Yenimahalle’de oturmaktadır. AK Parti'de uzun zamandır siyaset yapmaktadır.

Ayşe Koral: Aslen Bayburt’ludur. Baklacı mahallesinde oturmaktadır. Kadın kolları yönetiminde bulundu.

Hüseyin Öztürk: Aslen Rize’lidir. Çavuşbaşı’nda oturmaktadır. Geniş bir aileye sahiptir. Ülkücüdür. İşletmecidir.

İsmail Beyaz: Aslen Giresun'ludur. Tokatköy'de oturmaktadır. İnşaat Mühendisi olan Beyaz'ın geniş bir çevreye sahip olması dikkat çekiyor.

Furkan Eray Öztoprak: Aslen Ordu’ludur. TÜGVA Beykoz Şube Başkanlığı yaptı. Gençlik kollarında siyaset yaptı. Reklam şirketi var.

Fazlı Kaya: Aslen Trabzon'ludur. Çavuşbaşı’nda oturmaktadır. Teşkilatın içerisinde yetişmiştir.

Beyza Karakaya: Aslen Giresun'ludur. Babası Hasan Karakaya, Giresun Dernek Başkanlığı yapmıştır. Bilinen bir isimdir.

Tolga Keskin: Aslen Kastamonu’ludur. Ortaçeşme’de oturmaktadır. Avukat olan Keskin, Ülkücüdür.

Cemal Çelik: Aslen Kastamonu’ludur. İncirköy’de oturmaktadır. Emekli imamdır. Sevilen bir isimdir.

Ümit Aktürk: Aslen Ardahan'lıdır. Beykoz Merkez'de orurmaktadır. Gençlik kollarından yetişmiştir.

Paşabahçe'de büfe alev alev yandı Paşabahçe'de büfe alev alev yandı

Osman Aziz:

Muhammet Kartal: Aslen Kastamonu’ludur. Yenimahalle’de oturmaktadır. Kavacık’ta esnaflık yapmakta olan Kartal, ilçe yöneticiliği yaptı.

Mehmet Öndin: Aslen Ordu’ludur. Çubuklu’da oturmaktadır. Ordu'lu olup ciddi karşılığı olan nadir isimlerdendir.

Ömer Sait Korkmaz:

Hatice Çam Akça: Aslen Sakarya'lıdır. Tokatköy’de oturmaktadır. Esnaflık yapıyor.

Burak Maden:

Kontenjan

Fatih Sağlam: Aslen Sivas'lıdır. Kavacık’ta oturmaktadır. Gençlik kolları başkanlığı yaptı. Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevi de yaptı.

Mustafa Kemal Turnacı: Aslen Kastamonu’ludur. Kastamonu’luların sevdiği isimlerden birisidir. Beykoz’un tanıdığı, sevdiği isimlerden biridir.

Ali Yavuz: Aslen Rize’li dir. Çavuşbaşı’nda oturmaktadır.Geniş bir sülaleye sahiptir.

Editör: Yılmaz Gökgöz