Eylem Uzuner, İstanbul’a talip mi oluyor? Eylem Uzuner, İstanbul’a talip mi oluyor?

Gümüşsuyu Mahallesinde öğlen namazı sonrasında Merkez Caminde Kuran-ı Kerim Programı ile başlayan Bayram Pilavı etkinliğinin ikinci aşaması muhtarlık binası önünde gerçekleşti.

Gümüşsuyu Mahallesi sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği Pilav Günü’ne bayram ziyareti için mahalleye gelen vatandaşlarda kayıtsız kalmadı.

Gümüşsuyu Mahallesi Muhtarı Zekiye Kambur 2 saatlik süre zarfında yapılan pilav dağıtımı sonrasında yaptığı açıklamada, "Muhtar olmadan önce mahallemizde önemli değişikliklere de imza atacağımızı ifade etmiştim. Bu sebeple dini ve milli bayramlarda ön planda olan mahalleler arasında olmak istiyoruz. Bunun ilk yansımasını da uzun yıllar devam etmesi bir gelenek haline gelmesini beklediğimiz Bayram Pilavı etkinliği ile yaşatmış olduk." diye konuştu.

Muhtardan azalarına teşekkür

Pilav Günü etkinliğine katılan herkese teşekkür eden Muhtar Zekiye Kambur, "Öncelikle Muhtar azalarımıza teşekkür etmek istiyorum. El birliği ile çok sıcak bir havada çok çalışıp mahallemize yakışır bir etkinlik yapmış olduk. Mahallemiz sakinleri de hoş sohbetleri ile güne renk kattılar. Mahallemizin adının bundan sonra ilçe kamuoyunda sıklıkla duyulacağını söylemek isterim" dedi.

Gümüşsuyu Mahallesindeki pilav gününe Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile Beykoz'un tanınan iş kadınlarından Elif Çelik'te katıldı.

I M G 20240618 W A0021I M G 20240618 W A0017I M G 20240618 W A0013I M G 20240618 W A0014I M G 20240618 W A0016

Editör: Haber Merkezi