Turgay Sucuoğlu: Aslen Kastamonu’ludur. İncirköy Mahallesi’nde oturmaktadır. Mimar olan Sucuoğlu, AK Parti’de uzun yıllar Fatih Yılmaz’ın yönetim kadrosunda yer aldı. Avukat Hidayet Demir’in en yakın ismiydi. Adem Sefer’e karşı ilçe başkan adayı çıkan kadroda ciddi rol oynadı çok az oy ile seçimi kaybetmişlerdi. 2021’de CHP üyesi oldu.

Burak Korkmaz: Aslen Ardahan'lıdır. Beykoz Merkez Mahallesi’nde oturmaktadır. Mali müşavirlik mesleğini yürütmektedir. Kişilere odaklı siyaset yaptığı için parti içerisinde çok görülmemiş ve tanınmamaktadır.

Gökhan Taneri Vural: Aslen Giresun’ludur. Riva’da oturmaktadır. Elektrik Mühendisidir. 

Gülsüm Yılmaz: Aslen Ordu’ludur. Çiğdem Mahallesi’nde oturmaktadır. Ev hanımıdır. Partinin içerisinden gelmiştir.

Özlem Vural Gürzel: Riva’da oturmaktadır. Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü İlçe Başkanı olduğu zaman yönetim kadrosundaydı. Kimyagerdir.

Saadettin Özgür Özçelik: Aslen Rize’lidir. Tokatköy Mahallesi’nde oturmaktadır. 

Taner Aksu: Aslen Ordu’ludur. İncirköy Mahallesinde oturmaktadır. Parti içerisinde çok tanınan bir isim değil. Peyzaj işiyle uğraşmaktadır.

Süleyman Kılıç: Aslen Trabzon’ludur. Çavuşbaşı’nda oturmaktadır. Çavuşbaşı Belde Belediyesi iken Anavatan Partisi’nde meclis üyeliği yaptı. 2014-2019 yılları arasında CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeliği yaptı. Hafriyat ve inşaat işleriyle uğraşmaktadır. Bölgesinde sevilen biridir.

Ramazan Melih Karakaya: Aslen Ordu’ludur. Kavacık’ta oturmaktadır. CHP’nin gençlik kollarından yetişmiştir. Bilgisayar Programcısıdır.

Esengül Yılmaz Gül: Aslen Ardahan’lıdır. Kavacık’ta oturmaktadır. CHP’nin gençlik kollarından yetişmiştir. Eğitimci olan Gül, aynı zamanda işletmecilik yapmaktadır. Beykoz Kars-Ardahan-Iğdır Derneği Başkanıdır. Bölgesinde tanınan biridir. 

Erdoğan Karadeniz: Aslen Giresun’ludur. Çubuklu’da oturmaktadır. Eski DSP’lidir. 

Beykoz'da oylar yeniden sayılmayacak! Beykoz'da oylar yeniden sayılmayacak!

Uğur Gökdemir: Aslen Giresun’ludur. Çiğdem Mahallesi’nde oturmaktadır. Siyasete aktif bu dönem katıldı. Çiğdem Spor Kulübü Başkanlığı yapmaktadır.

Salih Can Cenberoğlu: Aslen Giresun’ludur. Çubuklu Mahallesi’nde oturmaktadırlar. İç mimardır. Babası Şevket Arıkan döneminde Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür.

Nevzat Cebeci: Aslen Kastamonu’ludur. Yenimahalle’de oturmaktadır. 2014-2024 yılları arasında Yenimahalle muhtarlığı görevini yürütmüştür. Bu dönem meclis üyesi adayı oldu.

Tuncay Koçak: Aslen Kırşehir’lidir. Kavacık’ta oturmaktadır. Partinin emektarlarındandır. Emeklidir.

Ercan Kaya:

Mert Akdemir: Aslen Trabzon’ludur. Çiğdem Mahallesi’nde oturmaktadır. BBP, İYİ Parti sonrası CHP’ye üye oldu. 

Zeki Aksoy:

Hıdır Çeçen:

Talip Koçer:

Sibel Özgül: Aslen Ordu’ludur. Çiğdem Mahallesi’nde oturmaktadır. Partinin emekçilerindendir.

Yunus Emre Demirci: Acarkent Doğa Koleji’nde insan kaynaklarında çalışmaktadır.

Erdoğan Demirörs: Aslen Kastamonu’ludur. İncirköy Mahallesi’nde oturmaktadır. Emeklidir.

Nafiye Demet Akkaya:

Doğan Yüce: Aslen Sivas’lıdır. Çubuklu Mahallesi’nde oturmaktadır. Kağıthane’den Beykoz’a yakın zamanda taşınmış, parti emekçilerindendir. Emeklidir.

Alper Çetin: Aslen Bolu’ludur. Kanlıca Mahallesi’nde oturmaktadır. Partinin gençlik kollarından gelmiştir. İç mimardır. Bölgesinde çok sevilen bir isimdir.

Sami Ünal: Aslen Ordu’ludur. İncirköy Mahallesi’nde oturmaktadır. Partinin emekçilerindendir. Emeklidir.

Kontenjan

Bilgehan Murat Miniç: Aslen Giresun’ludur. Çiğdem Mahallesi’nde oturmaktadır. BBP,İYİ Parti, son olarak CHP üyesi oldu. 2014’de BBP, 2019’da İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adaylığı yaptı. Bir yardım derneğinde başkanlık yapmaktadır.

Mevlüt Yıldız: Aslen Ardahan’lıdır. Anadoluhisarı’nda oturmaktadır. İş insanıdır.

Murat Uzun: Aslen Rize’lidir. Çavuşbaşı’nda oturmaktadır. Bölgesinde tanınan bi isimdir. Ticaretle uğraşmaktadır. Daha önce siyasetle ilgilenmemiştir.

Editör: Yılmaz Gökgöz