Buluşmaya ilçe başkanı Mahir TAŞTAN, belediye başkan adayları, meclis üyesi adayları, kadın kolları yönetimi ve gençlik kolları il başkan yardımcıları katıldı.I M G 20240123 231631

 Burak SALDIROĞLU konuşmasında şunlara değindi: “Yönetimimizde 15 kişi görünüyor olabilir fakat benim isteğim, bu salondaki herkesin, bu örgüte üye her bir gencin Beykoz Gençlik Kolları yöneticisi gibi hissetmesi ve bu şekilde çalışmasıdır. “Ben karar verdim oldu” şeklinde bir yönetim asla istemiyoruz. Bu nedenle ben hiçbir çalışmayı yönetimime danışmadan yapmayacağım. Ben karar veririm diğerleri uygular gibi bir düşünce hiçbir zaman olmayacak ve bunu gelecek yönetimler için de alışkanlık haline getirmek için çalışacağız. Yönetim de kendi başına karar vermeyecek; biz yönetim kurulu olarak karara imza atacağız ama sizlere sorarak sizlerin fikirlerini alarak çalışacağız. Beykoz’da gençlik kollarında alınan kararlarda, atılan adımlarda her bir gencin emeği olsun istiyoruz. Bu yüzden bugün burada katılımınız bizim için çok önemli ve değerli. Bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bizim amacımız yerel seçimler için en faydalı çalışmaları üretmek, mümkün olan en fazla oyu almak, mümkün olan en fazla kişiyi ikna etmek için çalışmak. Denenmiş ve başarısız olmuş yolları deneyerek başarı beklemek niyetinde değiliz. O yüzden geçmişten dersler çıkararak gelecek için çalışacağız.

Yönetimimizde 15 kişi görünüyor olabilir fakat benim isteğim, bu salondaki herkesin, bu örgüte üye her bir gencin Beykoz Gençlik Kolları yöneticisi gibi hissetmesi ve bu şekilde çalışmasıdır. “Ben karar verdim oldu” şeklinde bir yönetim asla istemiyoruz. Bu nedenle ben hiçbir çalışmayı yönetimime danışmadan yapmayacağım. Ben karar veririm diğerleri uygular gibi bir düşünce hiçbir zaman olmayacak ve bunu gelecek yönetimler için de alışkanlık haline getirmek için çalışacağız. Yönetim de kendi başına karar vermeyecek; biz yönetim kurulu olarak karara imza atacağız ama sizlere sorarak sizlerin fikirlerini alarak çalışacağız. Beykoz’da gençlik kollarında alınan kararlarda, atılan adımlarda her bir gencin emeği olsun istiyoruz. Bu yüzden bugün burada katılımınız bizim için çok önemli ve değerli. Bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bizim amacımız yerel seçimler için en faydalı çalışmaları üretmek, mümkün olan en fazla oyu almak, mümkün olan en fazla kişiyi ikna etmek için çalışmak. Denenmiş ve başarısız olmuş yolları deneyerek başarı beklemek niyetinde değiliz. O yüzden geçmişten dersler çıkararak gelecek için çalışacağız.

Gençler için daha fazla alan açan Ekrem Başkan için çalışacağız ve kazanacağız. Yurtların tarikatlara değil gençlere açılması için kazanacağız. Ucuz ve sağlıklı yemek, ücretsiz ve yaygınlaştırılmış kültür- sanat etkinlikleri, gençlere burs ve istihdam olanakları için kazanacağız. Kısacası gençlere umut olmak için 2024 yerel seçimlerini kazanacağız.”

Konuşmalarda bu seçimde gençlerin belirleyici olacağı vurgulandı. Projeler anlatıldı. Seçim döneminde gençlerin olduğu her sokağa her dükkana girileceği, her gençle konuşulacağı, herkesin derdinin dinleneceği vurgulandı.

Konuşmaların ardından açık kürsü etkinliği yapılarak gençlerin öneri, görüş ve şikayetleri alındı. Belediye başkan adayları da söz alarak gençler için vaatlerini anlattı. Buluşmanın ardından birlik mesajları verilerek hatıra fotoğrafları çekildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları yönetimi ise şu şekilde: Burak Saldıroğlu, Ali Tolga Işık, Ayşenur Tekin, Ceren Günaslan, Elif Altın, Elif Gündüz, Fatih Merci, Melih Semih Türkoğlu, Melisa Kutay, Mert Aktaş, Mustafa Türkan, Orkun Burak Kaya, Sinem Çiçek, Tuğçe Usta, Umut Demirden.I M G 20240123 231654

Editör: Yılmaz Gökgöz