Kısa sürede onlarca evi ziyaret ederek sokakta denk geldikleri yurttaşa da ilgi gösteren CHP Beykoz Gençlik Kolları bulunduğu her yerde vatandaşla yüz yüze temas halinde.

Yönetim kadrosuyla beraber sahalara inen Burak Saldıroğlu, özellikle ilk defa oy kullanacak yeni seçmenleri ziyaret ediyor ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun selamlarını ileterek oy toplama çalışması yapıyor. 

Sokaklar dışında tespit ettikleri evlere yönelen ve kapı çalarak halka dokunan gençlik kolları başta genç seçmenler olmak üzere birçok seçmenin kalbini kazanmaya devam ediyor.

Başkan Köseler: “Beykoz’da Kibir Kaybetti, Sevgi Kazandı” Başkan Köseler: “Beykoz’da Kibir Kaybetti, Sevgi Kazandı”

Yerel seçimlerin çok önemli olup katılımın artırılması noktasında titiz bir politika izleyen CHP’li gençlerin çalışmaları parti içinde de umutların yeşermesine neden oldu. 

CHP Beykoz Gençlik Kolları bir yandan kafeleri ziyaret edip diğer yandan gençlerin yoğun olduğu noktalarda onlarla beraber vakit geçirmeyi ihmal etmiyor. 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun İstanbul ve Beykoz üzerinde yapmış olduğu projeleri ve hedefleri gençlere anlatarak onların sorunlarına çözüm bulup isteklerini yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Saldıroğlu ve ekibi rakip partilerin gençleriyle olan yarışta zirvede kalmakta ısrarcı görünüyor.I M G 20240229 W A0046I M G 20240229 W A0044

Editör: Yılmaz Gökgöz