Beykoz Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Beykoz Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, seçim döneminde kullanmış olduğu sloganları “Beykoz'lu Beykoz’da kalacak!, Beykoz'u Beykozlular yönetecek” boşa düştü.

Yeniden Refah Partisi ve Saadet Partisi’nin de aynı sloganları kullanması da vatandaşlar tarafından “iktidara talip bir partinin slogan üretememesi ne kadar kötü” tepkilerine sebep oldu.

Alaattin Köseler, Beykoz'un Paşabahçe Mahallesi'nde doğmuş fakat Beykoz Belediye Başkanlığı yaptığı dönemden bu yana hiç Beykoz’da oturmadığı öğrenildi.

Köseler, Beykoz Belediye Başkanı olduğu zamanlar Beylerbeyi'nde oturmuş daha sonra da Kadıköy Kızıltoprak'a yerleştiği, İkematgah adresini ise Paşabahçe’ye taşımış ama fiillen hiçbir şekilde Beykoz’da oturmadığı 5 senede bir geldiği bilgisine erişildi.

"İftar menüsü Beykozlulara 396 TL, Köseler'e 528 TL."

Köseler'in Beykoz’da oturmadığı da sosyal medya paylaşımlarından da anlaşılıyor. Köseler'in Beykoz Kartı olmadığı için Gümüşsuyu Restoranı'nda iftar menüsünü 528 TL'ye olduğunu zannediyor. Çünkü Beykozlular, Beykoz Belediyesi tesislerinde iftar menüsü 396 TL'ye yemektedir.

Editör: Yılmaz Gökgöz