Beykoz Belediyesi tarafından “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla ilçeye 7/24 yaşayan mekânlar kazandırmak üzere ilki sahilde açılan “Beykoz Kahvecisi”, Kavacık’taki modern ve sıcacık mekânın ardından Çavuşbaşı’nda yeni bir şube daha açtı.

Beykoz Sahili, Kavacık mezarlık arkası ve Çavuşbaşı “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” şubesiyle büyüyen kahveci, 8 aylık geçmişine rağmen başta gençler olmak üzere her kesimden yoğun ilgi görüyor.

Gençlerin Favori Mekânı

Bir birinden leziz kahveleri, zengin tatlı menüsü ve modern atmosferiyle geçen yaz kapılarını açan sahil şubesi sosyal yaşama canlılık ve mutluluk kattı. Açıldığı ilk günden itibaren kaliteden ve uygun fiyat politikasından ödün vermeyen kahveci “BeykozKart” avantajıyla gençlerin favori mekânları arasında ilk sırada yerini aldı.

Kavacık’ta üniversiteler ve alışveriş caddelerine ev sahipliği yapan merkezi bir loksayonda hizmet veren “Beykoz Kahvecisi” toplantı ve çalışma alanlarıyla gençler ve öğrenciler kadar kısa sürede uzaktan çalışanların da uğrak noktası oldu.

Kavacık Şubesi’nde açık ve kapalı alanlarında, zengin menüsünden seçtiği, sıcak ve soğuk kahve seçenekleri eşliğinde aynı anda bin kişi hizmet alabiliyor.

Enfes Kahveler Yaşama Zindelik Katıyor

Çavuşbaşı’nda kısa süre önce hizmete açılan “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” içinde yer alan yeni şube ise enfes dünya kahveleriyle spor ve sağlıklı yaşam aktivitelerine zindelik katmak isteyenler ile lezzet tutkunları tarafından da tercih ediliyor

Editör: Yılmaz Gökgöz