Grupta İstanbul Beylikdüzüspor ile aynı puanda bulunan ve son hafta maçında puan kaybı yaşayanın TFF 3.Ligine veda edeceği haftada 2 maçtan da çıkacak skor merak konusu idi

Oldukça tempolu geçen ilk yarıyı Beykoz İshaklıspor 2-0 önde kapattı. Devrede İstanbul Beylikdüzü maçından gelen mağlubiyet haberi sevinci çifte katladı.

İkinci yarıya İnkılâpspor 2 Beykoz İshaklıspor tek oyuncu değişikliği ile başladı. İlerleyen dakikalarda tribündeki Beykoz İshaklıspor taraftarları ellerindeki cep telefonları vasıtası ile İstanbul Beylikdüzü maçını takip ederken, diğer taraftan ise sahadaki mücadeleyi kaçırmama düşüncesinde idi.

11 Dakikalık uzatma anlarında maç skoru belli olurken bu kez İstanbul Beylikdüzü müsabakası sahadan da izlenmeye başlandı, oradaki maçtan da gelen güzel skorun ardından Beykoz Stadında kutlama anları yaşanmaya başlandı.

Beykoz Stadı orta saha yuvarlağında toplanan Futbolcu, Teknik Kadro, Başkan Ali Cinel ve Yöneticiler Şampiyonluk Horonu çektiler.

Beykoz temsilcisinde Kulüp Başkanı Ali Cinel ile Takım Teknik Direktörü Aydın Dursun şampiyonluk tebriklerini kabul ettikten sonra Beykoz Stadından ayrılan Beykoz İshaklıspor kafilesi eski köy statülü İshaklı Mahallesinde coşku ile karşılandı ardından kafile şampiyonluk yemeği ile yorgunluk attı.

Beykoz İshaklıspor şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

Stat : Beykoz

Hakemler : Berkay Şenyel, Fatih Yeni, Onur Akdağ

4.Hakem İsmet Yılmaz

Beykoz İshaklıspor : Nevzat Doğukan, Muhammed Çiçek ( Dk.73 Hakan)Memet ( Dk.66 Onur Aydın ), Mert, Muhammed Ali, Yusuf Akan ( Dk.46 Berk ) Onur Karavuş, Mutlu Arda, Deniz, Ali Emre ( Dk.66 Talha ), Fırat ( Dk.76 Ramazan)

Yedekler : Halil İbrahim, Mesut, Furkan, Yusuf Oyit, Ramazan,  Berk, İsmail Hasan,

Teknik Direktör : Aydın Dursun

İnkılapspor : Recep Aga, İlker Sinan, Serhat, Orhan, Ahmet ( Dk.66 Mustafa ) Emrah, Anıl ( Dk.66 M.Bayram ) Doğukan ( Dk.46 Ali Güzel ), Selçuk ( Dk.72 Miraç ), Abdulkadir ( Dk.46 Arda ), Yunus Emre

Yedekler : Kubilay, Emre,  M.Akif, E.Utku, Hamza,, Yunus Emre

Teknik Direktör : Burak Deniz

Goller : Dk.29 Fırat Küçükgülmez, Dk.44 Deniz Pala

Zeki Aksu: "İsterseniz Polyanna deyin ama umudum baki" Zeki Aksu: "İsterseniz Polyanna deyin ama umudum baki"

Dk.29 Beykoz İshaklıspor adına dol kanat organizasyonu sonrasında çizgiye inmekte olan Soldan Kaptan Onur Karavuş'un yaptığı ortaya iyi yükselen Fırat Küçükgülmez etkili bir kafa vuruşuyla takımını 1-0 öne geçirdi.

Dk.44 Savunmanın çizgi hâlinde yakalandı anda Beykoz İshaklıspor adında aradan çıkışını yapan Deniz Pala ceza alanına girdiği anda Kaleci Recep'in yanından topu ağlara gönderdi 2-0

Müsabakanın ardından Beykoz Stadında Şampiyonluk kutlaması renkli görüntülerle yaşandı.

Haber Kaynağı: TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )

Editör: Haber Merkezi