AK Parti'nin kurulduğu günden bugüne, Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde yapmış olduğu çalışmalar ve partisine katmış olduğu üyeler ile dikkat çeken Öksüz, mahalle başkanı yapılarak ödüllendirildi. 3 dönem mahalle başkanlığı görevini layıkıyla yapan Ali Öksüz'e "en başarılı mahalle başkanları" arasında gösterildi. AK Parti'nin en büyük özelliğinden biri olan "ceza ve ödül" mekanizmasına bakınca Öksüz'ün meclis üyeliği garanti gözüyle bakılıyor.

İlçe Belediye Meclis Üyeliği seçimi yapılırken muhakkak mahalle başkanlarından birini meclise gönderen AK Parti, bu geleneğini bozmayacak gibi duruyor. 

Beykoz'da oylar yeniden sayılmayacak! Beykoz'da oylar yeniden sayılmayacak!

Rüzgarlıbahçe Mahalle Başkanı Ali Öksüz dışında  Kaynarca, Riva ve Anadolukavağı Mahalle başkanları da meclis üyesi olmak için müracaat etti. 

Rüzgarlıbahçe Mahallesi, AK Parti kurulduğu günden bugüne hiç liderliği kaptırmadı. Öksüz önderliğinde seçim çalışmalarında en kalabalık toplantılar Rüzgarlıbahçe'de gerçekleştirildi.

Ali Öksüz kimdir?

1978 Giresun doğumlu, lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi. Babası 25 senedir beyaz eşya yetkili serviste teknisyenlik yapıyor. 3 dönemdir Rüzgarlıbahçe mahalle başkanlığı yaptı. Evli, 3 çocuk babasıdır. 

I M G 20240215 203614I M G 20240215 203623

Editör: Yılmaz Gökgöz