AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ev ve iş yeri ziyaretlerinden mahalle gezilerine, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinden gençlik buluşmalarına kadar toplumun her kesimiyle yüz yüze iletişim kurmaya devam ediyor.

31 Mart 2024 seçimlerine giden süreçte 7/24 esasına göre çalışan Beykoz Teşkilatı, “Her Adımda Yine Yeniden Beykoz” programı kapsamında ilçenin dört bir yanında kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle gezerek 75 bin hanede 187 bin 389 seçmeni tek tek ziyaret edecek.

“HER ADIMDA YİNE YENİDEN BEYKOZ”

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından tüm mahallelerde ev ziyaretlerinin yapılması hedeflenen “Her Adımda Yine Yeniden Beykoz” programına Kavacık ve Rüzgarlıbahçe’den start verildi.

İlçe başkanı, belediye başkanı, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile mahalle teşkilatları Kavacık ve Rüzgarlıbahçe’de seçmenlerle buluştu.

Tevazu, samimiyet ve birleştirici gücüyle eş zamanlı olarak sahaya inen 130 ekip, 400 teşkilat mensubu 9 bin hanede 22 bin 455 seçmen ziyareti gerçekleştirdi.

“BEYKOZ’U YİNE VE YENİDEN AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTURACAĞIZ”

Beykoz’un 31 Mart'tan sonra yine, yeniden eser ve hizmet belediyeciliğine devam etmesi için teşkilatlarla birlikte çok yönlü çalışma yürütüldüğünü belirten AK Parti İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz’un 45 mahallesinde, her sokağında, her evinde gönüllerin misafiri olacaklarını söyledi.

İlçe Başkanı Ayduğan, AK Parti’nin marka belediyeciliğini tüm mahallerde anlatacaklarının altını çizerek, “Bugün bu çalışmamızın startını verdik. Seçime kadar da devam edecek. Beykoz’umuzda iş yerlerimizle birlikte 100 binin üzerinde kapımız var. Önceliğimiz Beykoz’daki 75 bin civarında hanemizin kapılarını çalacağız, ‘merhaba’ diyeceğiz. 31 Mart’ta Beykoz’u yine ve yeniden AK Parti belediyeciliğiyle buluşturacağız. Derdimiz de sevdamız da Beykoz.” ifadelerini kullandı.

“BEYKOZ İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM”

5 yılda 15 yıllık hizmet parolasıyla yola çıktıklarını belirten Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “5 yıl önce sizlerden yetki alarak Beykoz’umuza hizmet yolculuğuna çıktık. 2019’dan bu yana kentsel dönüşüm, imar planı, başıboş hayvanlar gibi konularla ilgili büyük bir gayret içerisinde olduk ve çoğunu çözüme kavuşturduk, geri kalanında ise önemli bir mesafe kat ettik.” dedi.

Başkan Murat Aydın, Beykoz Sahili, restoranlar, Beykoz Kahvecisi, AKDEM gibi projelerle 7/24 yaşayan bir Beykoz’a adım atıldığını söyleyerek, “Şimdi artık yeni şeyler söyleme, hizmet hikâyemize yeni sayfalar ekleme zamanı. Hep birlikte daha mutlu Beykoz için hız kesmeden devam…” dedi.I M G 20240222 W A0028I M G 20240222 W A0026I M G 20240222 W A0030

Editör: Yılmaz Gökgöz