Beykoz'un Yeni Gözde Mekanı Şehr-i Dilmun

Beykoz sırtlarında tabiat harikası, doğanın tüm imkanlarının sunulduğu, kuş cenneti, Şehr-i Dilmun sosyal tesisleri İstanbulluların özel anlarının buluşma noktası oldu..

Beykoz'un Yeni Gözde Mekanı Şehr-i Dilmun

İstanbul tarih ve mekanlarıyla dünyanın en gözde şehirlerinden biri . Dünya insanlarının hayellerini süslediği, yaşamlarının bir bölümünde hatıralarının yer almasını istedikleri bir şehir İstanbul. İstanbul sevdası doğasıyla, tarihi stratejik yapısıyla, dünya medeniyetlerinin buluşma noktasıyla aranan bir şehir. Yatırımcılarda  insana hizmet odaklı tesisler kurarak bu sevdaya ortak oluyorlar.

Beykoz, Kavacıkda  8.5 dönüm üzerine kurulan FSM köprüsüne 7 km mesafede olan , doğa ile iç içe, Marmara ve Karadeniz manzaralı , Şehr-i Dilmun Sosyal tesisleri kapılarını İstanbul'lulara açtı. 

İSTANBULLUN PARLAYAN YILDIZI ''ŞEHR-İ DİLMUN

Orman içinde doğal ve organik sebze ve meyva ile doğal su kaynakları, her çeşit gül ve çiçeklerle donanımlı değişik türlerde bir kuş cenneti Şehr-i Dilmun. Ailecek sevdiklerinizle istanbulun yanıbaşında çok özel bir günü yaşamak için ayrıca 700 kişilik kına, nişan, düğün, doğum günü partisi, kurumsal toplantılarınız için. açık ve kapalı alanlar, 25 adet profesyonel hazırlanmış kamelyaları ve açık alanda mangal keyfini yaşayabilirsiniz, özel fırın ekmeği ve fırın yemekleri ızgara, et çeşitleri ve içecekleri, yol trafik ve otopark sorunu olmayan Şehr-i Dilmun'da profesyonel, kaliteli ve güleryüzlü personeli ile siz istanbullulara muhteşem bir hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü hizmet sunuyor.

En özel günlerinizin en özel mekanı... Tüm toplantı,düğün mezuniyet ve davetleriniz için aradığınız kalite , rahatlığı bulacağınız mekanda size konuklarınıza özel hissettiren hak ettiğiniz ve ihtiyacınız olan hizmetleri kusursuz hijyen ve servis kalitesiyle sunuyor...

Geleneksel Türk mutfağının lezzetine doyum olmayan kebaplarının ve et yemeklerinin tadına bakabileceğiniz ayrıca Osmanlı mutfağından alternatif seçeneklerimizle  konuklarını ağırlıyor. Şehr-i Dilmun'un, profesyonel ekibiyle hijyenik mutfaklarında hazırlanan yiyeceklerin tatlarına doyamayacağınız bir mekan

Şehr-i Dilmun’da doğal ve yöresel lezzetlerin yanı sıra diyet menüler de bulunmaktadır. 1000 kişiye kadar yemekli 1500 kişiye kadar kokteyl alanı olan bireysel ve kurumsal davetlerinizi düzenleyebileceğiniz bu mekanın 100 araç kapasiteli otoparkı bulunmakta. 

Dahasımı? Şehri Dilmun web sayfasında 360 derece sanal gezintisiyle mekanın özelliğini ve güzelliğini şimdiden yaşayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 01:26

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER