İYİ Parti Beykoz'da Akif Taşdemir'den Vazgeçmedi

İYİ Parti Beykoz'da Akif Taşdemir'den Vazgeçmedi

İyi Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’ni yaptı. Öz Paşabahçe Düğün Salonu’nda yapılan kongrede Akif Taşdemir tek adaydı.

İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’nunda katılmış olduğu kongrede ülkenin gerçek gündeminin ekonomik kriz olduğuna vurgu yapıldı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

AKİF Taşdemir’in kısa bir selamlama konuşması yapmış olduğu kongreye, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’da katıldı. Taşdemir’in ardından konuşan Hayrettin Nuhoğlu, Pazar günü olmasına rağmen kongreye katılımın yüksek olduğunu ifade ederek, partililere teşekkür etti.

DSC_0015

2. Olağan Kongre’nin hayırlı olmasını dileyen Nuhoğlu, Beykoz’un artık emeklilerinin geçinemeyeceği bir yer haline geldiğini ifade ederek, kapanan fabrikalara vurgu yaptı.

“Beykoz sorunlu bir yer. Ekonomik kriz var. Ama tv’leri açın bakın ne seyredeceksiniz? FETÖ’nun siyasi ayağı… Araya deprem ve çığ girmezse konuşulan konu Kanal İstanbul…” diye konuşan Nuhoğlu, “gerçek gündem ekonomik krizdir. Gerçek gündem halktan gizleniyor. İşsizliktir, geçim zorluğudur. Ama bunların konuşulmaması için her şey yapılıyor.”cümlelerine yer verdi.

DSC_0005

“Cumhurbaşkanı’nın bir konuda takdir ettim. Dedi ki, ‘Biz İstanbul’a ihanet ettik, etmeye devam ediyoruz. Ben bundan sorumluyum.’ Cumhurbaşkanı böyle söylemedi mi, söyledi. Ama diğer taraftan ihanet devam ediyor. Bugünde devam ediyor” şeklinde konuşan İYİ Parti Milletvekili sözlerinin devamında Türkiye’nin Suriye politikasına değindi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’nde 300 delege oy kullandı. Kongre sonunda Akif Taşdemir İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilirken, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Bilgehan Murat Miniç ise İstanbul İl Delegesi seçildi. Kısa süre önce AK Parti’den istifa edip, İYİ Parti’ye üye olan Doğan Öksüz’de İYİ Parti Beykoz İlçe Yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

DSC_0008

Akif Taşdemir Başkanlığı’nda oluşan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Abdulbaki Demir
Alparslan Erdin
Arzu Saraçoğlu
Atakan Alkış
Aydın Akgöz
Erhan Balıkçı
Bekir Uzun
Çiğdem Dursun
Demet Cemile Erel
Dilek Boz
Doğan Öksüz
Emir Yazıcı
Esra Ceylan
Gönül Öğüt
Gülay Albayrak
Güven Henden
Hasan Balcı
Hasan Dönmez
Hasibe Abanoz
Kürşat Arslan
Mediha Göksu
Mehmet Beşli
Murat İlnam
Mustafa Ödemiş
Savaş Gültekin
Seda Altun
Semra Avcı
Serdar Akpınar
Sevda Ay
Turgut Başaran
Ümit Bay
Vildan Koç
Yıldıray Alaşalvar
DSC_0010
İl Delegesi

Akif Taşdemir
Cengiz Çolak
Faruk Karakaya
Işıl Akşener
Mustafa Ödemiş
Ufuk Ünal
Hülya Zeynep Uysal
Bora Kılıç
Erdal Taşdemir
Bilgehan Murat Miniç
Vedat Karaca
Handan Kayalı

DSC_0018 DSC_0026

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 19:52

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER