CHP'li Meclis Üyesi Herkesi Şaşırttı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Bahar Doğru, ülkede oluşan ekonomik kriz sonucu oluşan tanzim satış merkezlerine y

CHP'li Meclis Üyesi Herkesi Şaşırttı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Bahar Doğru, ülkede oluşan ekonomik kriz sonucu oluşan tanzim satış merkezlerine yönelik bir çalışma yaptı ve vatandaşa 1 ton patates dağıttı. 

CHP meclis üyesi adayı Bahar Doğru, geçtiğimiz hafta okul önlerinde dağıttığı kırtasiye malzemeleri ile dikkat çekmişti.

Kırtasiye malzemesi dağıtan Doğru, farklı bir çalışma yapar mı diye merakla bekleniyordu. Bahar Doğru, Beykozluları şaşırttı ve her aileye 3 kilogram patates dağıttı. Doğru, 'ülkemizde ekonomik kriz var. Hem biraz oluşan ekonomik krizde insanlarımızın sofrasına katkıda bulunalım, hem de iktidarın ekonomik krizi kötü yönetmesini mizah katarak eleştirelim istedik. Beykozlu hemşehrilerimiz ise çok güzel karşıladı. Hatta bazı vatandaşlar, 'bizde bu hafta patates alamamıştık. Sayende elimizde üç kuruş vardı o da kaldı kızım' dediler. Ülkemizdeki krizin son bulmasını canı gönülden diliyorum. Allah tüm herkesin sofrasına Halil İbrahim Sofrası bereketi versin" dedi.

Haber: Yılmaz Gökgöz 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER