AK Parti Beykoz Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet

Parti Beykoz İlçe Teşkilat Başkanı Ethem Çekiç oldu.

AK Parti Beykoz Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet

İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Fatih Sağlam'ın, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olması sonucu AK Parti Beykoz İlçe Teşkilat Başkanı kim olacak soruları sıklıkla sorulmaya başlanmıştı.

AK Parti’nin 16 Nisan 2018 tarihinde yapılan 6. Olağan Kongresinde İlçe Teşkilat Başkanlığı görevine getirilen Fatih Sağlam’ın Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olması sonucu, boşalan Teşkilat Başkanlığı görevine Ethem Çekiç getirildi.

Ethem Çekiç kimdir?

1976 yılında doğan Çekiç, Anadoluhisarı Ticaret Lisesi muhasebe bölümünden mezun oldu. 45 yıldır Tokatköy’de baba mesleği olan mobilya işi yapmaktadır. AK parti gençlik kollarında siyasete başlayan Çekiç, Tokatköy Mahalle Başkanlığı ve AK Parti İlçe yöneticiliği yaptı. Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği Kurucu Üyesi olan Ethem Çekiç, bir çok STK’da yöneticilik görevi yürütmektedir. 

Çekiç, evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 01:51

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esen Usta
Esen Usta - 13 ay Önce

Çocukluk arkadaşim olan Tokatkoyü müzun yetiştirdigi çevrede sevilen bir kişiliği olan kardesime gorevinde başarilar dilerim Bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden hiç şüphem yoktur Allah yar ve yardımcısi olsun inşAllah

Bülent yavuz
Bülent yavuz - 13 ay Önce

Degerli asker arkadaşım devreme başarılar diliyorum.

sami uzun
sami uzun - 13 ay Önce

hayırlı olsun abi

SIRADAKİ HABER