Köseler, balıkçıların sorunları ile otopark, güvenlik, temizlik ve ATM gibi problemleri çözme sözü verdi.

Poyrazköy Mahallesi’nde bir çay bahçesinde gerçekleştirilen Mahalle Buluşmasına Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler’in yanı sıra CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, meclis üyeleri, Poyrazköy Muhtarı Mehmet Kalafat ve ilgili birim müdürleri katıldı.

Toplantıya katılan sakinlerle tek tek selamlaşan Alaattin Köseler, Poyrazköy’de başlayan Mahalle Buluşmalarını hızla Beykoz’un 45 mahallesinde gerçekleştireceklerini belirterek, sonrasında Şok Hizmet programlarıyla mahallelerde belediyenin varlığını hissettireceklerini söyledi.

Muhtarların Yükü Azalacak

Mahalle Buluşmaları ile muhtarların yükünü azaltmayı hedeflediklerini belirten Köseler, “Muhtarlarımızın üzerindeki sıkıntıyı meclis üyesi kardeşlerimizle beraber gerekirse meclis kararıyla gerek yoksa müdürlüklerin bütçesi dâhilinde çözmeye gayret edeceğiz” dedi.

Cami de Okul da Temizlenecek

Poyrazköy sakinlerinin temizlik taleplerini dile getirdiği toplantıda Başkan Köseler; “Camiler de temizlenecek okullar da. Çocuklarımız geleceğimiz. Okullara ihtimam artarak devam edecek” diye konuştu.

Sorunlara en kısa zamanda etkili ve kalıcı bir şekilde müdahale edileceğini vurgulayan Köseler, daha sonra da yeniden mahalle sakinleri ile buluşularak problemlerin çözümü üzerine bilgilendirmeler yapılacağını söyledi.

Köseler, Beykoz'da kimin kalemini kırdı? Köseler, Beykoz'da kimin kalemini kırdı?

Köseler ve beraberindekiler, programdan sonra Poyrazköy sahilinde incelemelerde bulundu ve faaliyet gösteren restoran esnafın sorunlarını, taleplerini dinledi. Halk Günlerinin bir sonraki toplantısı 16 Mayıs’ta Riva mahallesinde yapılacak.Beykoz Galeri1243 (1)

Editör: Haber Merkezi