Geçtiğimiz günlerde Taner Aksu ve Bilgehan Murat Miniç'i Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak göreve getiren Alaattin Köseler, üçüncü bir isim olarak da AK Parti Beykoz eski İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Turgay Sucuoğlu'nu atamayı düşündüğü öğrenildi. 

Mahir Taştan, Köseler üzerine büyük baskı kurdu

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Alaattin Köseler'e meclis üyesi listesi oluştururken Gökhan Taneri Vural ve Nevzat Cebeci isimlerini yazmasına müsaade ederken, geri kalan 29 kişilik listenin tamamını Mahir Taştan oluşturduğu biliniyor. Şimdi de Başkan Yardımcılarını belirleme sürecinde etkili rol oynuyor. 

Okul arkadaşı olan Bilgehan Murat Miniç'i ve CHP Örgütü'nün meclis üyesi adayı olduğunda ismini duyduğu Taner Aksu'yu Başkan yardımcısı yaptıran Taştan, son olarakta mahallesinden Turgay Sucuoğlu'nu Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı yapmak istediği öğrenildi. 

Aynı bölgeden 3 isim Başkan Yardımcısı

Alaattin Köseler, Başkan Yardımcılarını aynı bölgeden belirlemesine kimse anlam veremedi. Bilgehan Murat Miniç, Çiğdem Mahallesi'nde otururken, Taner Aksu ve Turgay Sucuoğlu ise İncirköy Mahallesi'nde oturmaktadır. 

Sucuoğlu, sosyal medya hesaplarını kapattı

CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi olan Turgay Sucuoğlu, görevin sözlü tebliğ edilmesi üzerine bütün sosyal medya hesaplarını kapattığı görüldü.I M G 20240304 W A0000

Beykoz’da kaçakçılık operasyonu! Beykoz’da kaçakçılık operasyonu!

Fotoğrafta: AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı ve İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz, Meclis Üyeleri Ahmet Deliak, Serkan Şahin'de ve Turgay Sucuoğlu'da var. 

Editör: Haber Merkezi