Köseler'in Başkan Yardımcısı atayacağı 3'ncü isim belli oldu Köseler'in Başkan Yardımcısı atayacağı 3'ncü isim belli oldu

CHP İlçe Sekreteri Fuat Öztürk yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi. 

31 Mart 2024 seçimi vatandaşın tercihi ile kazanıldı ve CHP, Türkiye'de birinci parti oldu. Yerelde bizler de Beykoz'da katkı sunmaya çalıştık. Ancak son zamanlarda sosyal medyada gördüklerim “acaba biz Beykoz'da hiç mi çalışmadık da her önüne gelen biz oy verdikte kazandı” diyor. Emek hırsızları sizlere yazıklar olsun. Biraz onurunuz varsa Beykoz Belediyesi Başkanlık katında nöbet tutmazsınız. Sayın başkan adayımızın resmen açıklandığında “partimize Beykoz'da oy vermeyeceğini yüksek sesle söyleyenler” bugün tabirimi lütfen bağışlayın; yalakalıklarına devam ediyor. Hele partili olmayıp, CHP adına ve bizim üyelerimizin dahil olduğu gruplarda parti ve yöneticiler aleyhine bayanlarda bulunanlarla aynı ortamda olanların “parti suçu” işledikleri bir gerçektir. Selam olsun gerçek CHP'li dostlara…”

Beykoz'un en sevilen yöneticilerinden biri olan Ramazan Suçuoğlu'nun isyanı ise kim olduğu anlaşılmadı. Sucuoğlu ise sosyal medya hesabından şu şekilde paylaşımda bulundu. 

Bu saatten sonra Allah herkesin çarşısına pazar versin…”

CHP Beykoz İlçe yöneticilerinin bu ithamları kime yaptıkları ise merak konusu oldu.

Bu paylaşımlar sonrasıBeykoz Kamuoyunda, "CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın yöneticilerini kontrol edemediği" algısını oluşturdu. 

Editör: Haber Merkezi