Beykoz Belediyesi yemekhanesinde yapılan etkinliğe belediyenin farklı müdürlüklerinde görev yapan kadın personel ve meclis üyeleri katıldı.

Köseler, annelerin ve anne adaylarının bu en özel günlerini kutladı ve kadın çalışanları tek tek tebrik ederek çiçek takdim etti.

Köseler: “Toplumu anneler şekillendiriyor”

Beykoz’da kadın personelle birlikte çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Köseler; “Karşılıksız sevgi ve şefkatin kaynağı sizlersiniz. Toplumu geliştiren, yetiştiren, topluma birey kazandıran sizlersiniz. Toplumu şekillendiren sizlersiniz” dedi.

Beykoz Belediyesi'ne 5 müdürlük ilave edildi Beykoz Belediyesi'ne 5 müdürlük ilave edildi

Annelerin evlatlarını koruyan, kollayan çok kıymetli varlıklar olduğunu ifade eden Köseler, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Toplum sizlerin yaşam kalitenizle, eğitiminizle şekillenir. O yüzden sosyal yapıyı güçlendirmek sizlerin elinde. Tarihi şekillendiren kimlikleri siz anneler yetiştiriyorsunuz. Bunlardan biri de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü yetiştiren Zübeyde Hanım. Hem çalışan anneler, emekçi anneler hem de evde çocuğuna yol gösteren anne olarak hepinizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Sizlerle beraber çalışmaktan da son derece mutluyum, huzurluyum. İyi ki varsınız. Hepinize sevgi saygılarımı sunuyorum.”I M G 20240512 121109

Editör: Haber Merkezi