Beykoz’da yaz akşamlarının buluşma noktası “Beykoz Sahil Etkinlikleri”nde  (3 Haziran-15 Temmuz) sahneye çıkan Pop Müziği özgün ve başarılı ismi Buray, canli c asi no, sevilen şarkılarıyla ilçe sakinlerine müzik eğlence dolu bir akşam yaşattı. 

Beykoz Belediyesi tarafından ünlü ve yerel sanatçıların konserleri, çocuk eğlenceleri, tiyatro ve sinema gösterimleriyle yaz akşamlarına keyif getiren “Beykoz Sahil Etkinlikleri” Buray Konseri’yle coşkulu anlara sahne oldu.

Boğaz manzarasında ilçe sakinleri ve hayranlarıyla buluşan sanatçı son yıllara damgasını vuran hareketli şarkılarıyla enerjik bir performans sundu.

Konserinde müzik listelerinde en çok dinlenen, “Aşk mı Lazım”, “Deli Kız” , “Sen Sevda mı Sın?” “Alaz Alaz”, “Seni Sevmiyorum Artık” “Sevdalar Sevdalar” şarkılarına yer veren sanatçı, sahnede kaldığı bir buçuk saat boyunca özgün şarkıları ve performansıyla büyük beğeni topladı.

Sanatçıyı izlemek için sahili dolduran ilçe sakinleri hareketli şarkıların ritmine kapılıp dans ederken romantik şarkılara da eşlik etti.

Sahilde ilçe sakinleriyle birlikte konseri izleyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yaz akşamına güzellik katan Buray’a ve sahildeki tüm gençlere teşekkür ederek sanatçıya çiçek takdim eti. 

Burcu Güneş Sahnede  

Pop Müzik sanatçısı Burcu Güneş ise, 1 Temmuz Cuma akşamı yapılacak “Beykoz Su Sporları Festivali”nin açılışında ilçe sakinleriyle buluşarak sahile renk katacak.