Beykoz Stadı Reklam Sponsorlarını Arıyor

Beykoz Stadı Reklam Sponsorlarını Arıyor

İnşaat çalışmaları sonrasında yeniden açılan Beykoz Stadyumu reklam sponsorlarını arıyor.

Beykoz Stadı; 2019-2020 sezonunda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek Beykoz Spor Futbol Takımının sahip olduğu geniş seyirci potansiyeliyle reklam verenler için oldukça iyi bir tanıtım mecrası oluşturuyor.

Bu mecrayı Beykoz halkına mesaj iletmek isteyenlerin kullanımına açmayı planlayan Beykoz Spor Yönetim Kurulu; hem küçük hem de büyük işletmelerin bütçelerine hitap edebilecek seçenekler hazırladı.

Bu seçenekler çerçevesinde stadın bütün alanları bir bütün olarak ya da parça parça alanlar şeklinde olmak üzere reklam vericilere kiralanacak.

2019-2020 sezonuna mutlak şampiyonluk parolasıyla hazırlandıklarını ve bu doğrultuda güçlü bir ekip oluşturduklarını belirten Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu “Tüm Beykozluları kulüplerine destek vermeye ve bu doğrultuda oluşturulan reklam panolarında yer almaya çağırıyorum” şeklinde konuştu.

Beykoz Stadı reklam panolarında yer almak isteyenler; 0542 234 60 58 (Zeki Aksu) nolu telefonu arayarak her türlü bilgiye ulaşabilirler.

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlnurkaya
İlnurkaya - 12 ay Önce

Eskiden öğretmene saygı vardı. Şimdi velide yokki öğrencide olsun. Kendileri evde 1 çocukla baş edemezken öğretmen kızmı ak ceza vermicek. Bizim öğrenci olmadık öğretmenler i tuaftı. Eskiyi tercih ederim eğitimde.

SIRADAKİ HABER