Beykoz'da ilk koronavirüs vakası Beykoz Konakları'nda çıktı

Beykoz Konakları'nda oturan Işıl Reçber, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile eski Milli Kaleci Rüştü Reçber'in koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtti.

Beykoz'da ilk koronavirüs vakası Beykoz Konakları'nda çıktı

Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber’in corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Corona virüs testi pozitif çıkan eski milli oyuncu Rüştü Reçber, hastaneye yatırıldı.

Eski milli kalecilerden Rüştü Reçber'in yeni tip corona virüs (Kovid-19) teşhisiyle hastaneye yatırıldığı açıklandı.

Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber'in şahsi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, 46 yaşındaki futbol adamının testlerinin pozitif çıktığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin. 

Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR"

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 12:10

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER