KAS-DER Genel Başkanı, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı Remzi Şen, Yenimahalle çıkartması yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Remzi Şen, Beykoz’da bulunan Kastamonu nüfusunun en yoğun olduğu mahallelerden biri olan Yenimahalle’de esnaf gezisi gerçekleştirdi.

Şen ve ekibi, Yenimahalle’de bulunan Mutlu-Der Derneğine ziyaret ile başladı. Burada Şen’i, Mutlu-Der Dernek Başkanı Murat Öz ve Kastamonu’nun sevdiği sanatçı aynı zaman da CHP Beykoz’da Meclis Üyesi Adayı olan Yılmaz Cesur karşıladı. Hemşehrileri ile buluşan Remzi Şen, öncelikle hemşehrilerinin desteği bu konuda çok önemli dedi.  

Dernek Başkanı Öz ise; “Bizim için Kastamonu’lu bir hemşehrimizin bir yere talip olması yeterli. Bir yola çıkmışsınız ve bizim de sizin arkanızda durmamızdan başka düşüncemiz olmaması gerekiyor. Her zaman yanınızdayız” dedi.

Dernek toplantısı sonrası esnaf turu gerçekleştiren Remzi Şen ve Yılmaz Cesur’a yoğun ilgi gösteren Yenimahalle esnafı, “aday gösterildiğiniz takdirde canımızla, kanımızla çalışacağız ve sonuna kadar yanında duracağız” dediler.

I M G 20231209 W A0025I M G 20231209 W A0018I M G 20231209 W A0026

Editör: Yılmaz Gökgöz