Beykoz Şiir Akşamları’nın 8'ncisi Yapılıyor

Geleneksel hale gelen ve her yıl düzenlenen 8. Beykoz Şiir Akşamları, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde 4 Ekim’ tarihinde gerçekleşecek.

Beykoz Şiir Akşamları’nın 8'ncisi Yapılıyor

Geleneksel hale gelen ve her yıl Beykoz Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş’in Beykoz Belediyesi katkılarıyla düzenlediği 8. Beykoz Şiir Akşamları programı 4 Ekim 2019 Cuma akşamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş'in organize ettiği Beykoz Şiir Akşamları, Beykozluların okuduğu şiirler ile gerçekleşecek. 2018 yılında 33 Beykozlunun okuduğu şiirler, dinleyiciler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Beykoz Gündem Gazetesi Yılmaz Gökgöz, geçen sene Nazım Hikmet Ran'ın "Davet" şiirini okumuştu. Bu sene de Hüseyin Nihal Atsız'ın "Geri gelmeyen mektup" eserini okuyacak. Şiir sevenlerin keyifle katılacağı gece;

Yer:             Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi

Tarih:           4 Ekim Cuma 2019

Saat:             Kokteyl 19.00

Program:      19.30

İletişim:        ozanderviss@hotmail.com

                       0541 256 63 13 Whatsapp hattı

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 01:15

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim GÜLTEKİN
ibrahim GÜLTEKİN - 10 ay Önce

Sizleri Mersin'den büyük heyecanla takip ediyorum,uzakta olsam da bir telefon kadar yakın olduğumu bilmeniz dileğiyle herkese şiir tadında selam ve sevgilerimi iletiyorum.iyi akşamlar.iyi proğlamlar diliyorum.

SIRADAKİ HABER