Beykoz’da kaçakçılık operasyonu! Beykoz’da kaçakçılık operasyonu!

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, Beykoz'da kimin kalemini kırdı... 

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Beykoz'un adayı Alaattin Köseler haberine karşı Taştan: "Beni bazı isimleri adayımmış gibi lanse ederek ismimi karalamaya çalışıyorsunuz" söylemleri Köseler'i son derece rahatsız etmişti. 

Köseler'in 31 Mart yerel seçimlerini kaybedeceği düşüncesinde olan Taştan ve yönetimi, ilçeyi tadilata sokarak çalışma sürecini geciktirdi. Köseler'in aday olacağı konuşulmaya başlandığında ise "Köseler'in ismiyle Beykoz'da bir kriz çıktı. Bu süreci benimle yatıştırabilir ve benim adaylığım ile kazanabiliriz" diyerek Beykoz Belediyesi Başkan Adayı olmak istediği bütün Beykoz'lular tarafından konuşulmaya başlandığında. 

Köseler'in adaylığı netleştiğinde ise CHP Beykoz İlçe Başkanı Taştan, meclis üyesi listesine Köseler'in karışmasına müsaade etmedi. 

Köseler'in sabrı taştı! 

Köseler, sokak çalışmalarında parti örgütünün biraz daha çalışması talebinde bulunduğunda ise Taştan: "ne demek istiyorsun, örgüt çalışmıyor mu diyorsun. Örgütümü sana ezdirmem" şeklinde ifadeler kullandığını tüm partililer biliyor. Oysa ki Köseler: "son 15 güne girildi. Bu seçimi kazanacağımıza inanıyorum. Elbette örgütümüz çalışıyor ama son 15 güne biraz daha özveri gösterelim demek istedim" şeklinde konuştuğu biliniyor. 

Köseler, Taştan'ın kalemini kırdı! 

Beykoz Belediyesi Başkanı Alaattin  Köseler, sosyal medya da "Birlikte kazandık, Beykoz kazandı" yapmış olduğu paylaşımında CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Köseler'in de olduğu fotoğraf karesini paylaştı. Mahir Taştan'ın da fotoğraf karesinde olduğu biliniyorken, Köseler'in bu fotoğraf karesini kullanması Taştan'ın Beykoz'daki bu başarıda senin payın yok demeye getirdiği ve Taştan'ın kalemini kırdığı şeklinde yorumlandı. 

I M G 20240610 W A0005

Editör: Haber Merkezi