Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Yöneticisi Esengül Yılmaz Gül, canli casno, canli casno,  sosyal medya hesabı olan Facebook’tan yapmış olduğu paylaşım ile dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Beykoz Koordinatör’ü Serkan Başgül’ün ‘kapı kapı gezelim, iktidara yürüyelim’ sloganı ile organize ettiği çalışmalardan CHP İstanbul İl Yöneticisi Esengül Yılmaz, Facebook hesabında yaptığı paylaşım ile CHP’ye gönül vermişleri şoke eden paylaşım yaptı. 

Esengül Yılmaz’ın herkesi şaşırtan paylaşımında şu ifadelere yer verdi. “Parti çalışmaları parti çatısı altında birlikte mücadele vererek olur..Partide yeni trend sanırım hem üye olup hem gönüllü adı altında çalışmak!!!Çatimiz Beykoz adresimiz CHP BeykozCHP VARSA HERKES İÇİN VAR”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun rozet takarak üye yaptığı Yunus Bingöl’ün sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Bingöl’ün yapmış olduğu paylaşım ile İstanbul İl yöneticisi olan Esengül Yılmaz Gül’e cevaben yazdığı tahmin ediliyor. 

Yunus Bingöl’ün Esengül Yılmaz Gül’e cevabı ise şu şekilde oldu.

“Gönüllü olarak yapmış olduğumuz çalışmalardan rahatsız olanlara!!!

*Üye olduğumuz günden bugüne partimiz için gönüllü seferberlik ilan ettik. Kapısını 1 gün dahi çalamadığınız, gitmediğiniz, gidemediğiniz herkesin kapısını ben ve dostlarım kapısını çaldık ve çalmaya devam edeceğiz.Her çaldığımız kapıda misafir edildik.  Bundan mı rahatsız oldunuz?

*CHP’nin iktidar olabilmesi için daha fazla çalışmak gerek dedik. Kapı kapı, sokak sokak gezerek Sayın Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ne kadar düzgün bir insan olduğunu ve geleceğimiz için ne kadar önemli bir seçime girdiğimizi anlatmakla geçiriyoruz. Bundan mı rahatsız oldunuz?

*Yapmış olduğumuz çalışmaları Beykoz sınırında yapıyoruz. Çalışmalarımızda mahalle başkanları da mevcut. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile kazanacağımız oylar ile CHP Beykoz İlçe Başkanlığı haznesine yazılmayacak mı? 

Cumhuriyet Halk Partisi ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için yapmış olduğumuz çalışmalardan rahatsızlık duyuyorsanız, yapacağınız tek bir şey var!

YA BİZE KATILIN, YA ÖNÜMÜZDEN ÇEKİLİN!”

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri olan Sezgin Zengin ise sosyal medyasında “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözler ne güzel: “Ya bana (bize) katılın, ya önümüzden çekilin” paylaşımında bulundu.