Beykoz Eğitime Destek Derneği’nde yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Gülay Demirel, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde partisinin Belediye Başkan Adayı olabilmek için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisinin Kavacık’taki İlçe Merkezine gelerek Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Mahir Taştan’a teslim eden Demirel, vizyon tanıtım programını da 17 Aralık 2023 Pazar günü gerçekleştirecek.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği dosya teslimi sırasında İlçe Başkanı Mahir Taştan bir konuşma yaptı.

Taştan, CHP’ye belediye başkan aday adayı nezdinde gösterilen ilgiden memnun olduklarını ve bunun 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde kazanacakları zaferin işareti olduğunu söyledi.

Demirel’in 2 dönem Meclis Üyeliği yaptığını ifade eden Taştan başarılar diledi.

İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın konuşmasının ardından ilçe başkanlığında bulunan partililere hitap eden CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Gülay Demirel, Cumhuriyet’in 100. yılında, bir Cumhuriyet kadını olarak partisinde sorumluluk almanın kendisi için onur ve şeref olduğunu dile getirdi.CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Gülay Demirel dosya teslimi sonrası tebrikleri kabul etti.

Editör: Yılmaz Gökgöz