Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı olan İbrahim Feyzi Ünal, babacan kimliği ile dikkat çekiyor.

Ordu Mesudiye'li olan İ. Feyzi Ünal, görev yürüttüğü yerlerde babacan tavırları ile dikkat çeken ve herkesin gönlüne girmeyi başarmış biri olarak karşımıza çıkıyor. Görev yapmış olduğu yerlerde yapmış olduğumuz görüşmelerde İ. Feyzi Ünal'ı şu şekilde tanımlıyorlar.

Abi mi diyelim, baba mı diyelim ne diyelim bilmiyoruz. Ama en zor anlarımızda bizleri motive etmiş, kol kanat germiştir. Hep garibanın, fakir fukaranın yanında olmuştur. En yakınlarımızın bile göstermediği desteği kendisi bizlere vermiştir. Öyle yaptığı yardımlarıda kimseden de duyamazsınız. Yardımı yapar ve o an unutur. Ama muhakkak tekrar bir şeye ihtiyacı var mı diye de takibini yapar.

Feyzi ağabey, iyi gün dostu olduğu kadar en çok kötü gün dostudur. Allah, herkese böyle bir başkan nasip etsin. Konuşurken gözünün içine bakar. Derdin olur dinler, gülersin güler. Anlayacağınız Feyzi ağabey, bir başkandan ziyade halkın ta kendisi.

Beykoz bu açıdan çok şanslı. Eğer Beykoz halkı Fevzi ağabey’e şans tanırsa zaten Beykoz'da bir başkan değil bir ağabey seçmiş olacak.” İfadelerine yer verdiler.

İ. Feyzi Ünal'ın en garibanından, en zenginine de eşit mesafede savranmasıyla ve babacan duruşu ile Beykoz halkında şimdiden heyecan uyandırdı.

I M G 20231224 W A0012

İbrahim Feyzi Ünal kimdir?

1956 yılında Ordu Mesudiye’de doğdu. Eğitimi Ankara Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 15 Ekim 2021 Yılında İBB İSKİ Genel Müdürlüğünden emekli olup Beykoz’a yerleşti. Evli, 3 çocuk babası ve 2 torun sahibidir.

PROFESYONEL İŞ HAYATI

2020 İBB İSKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı

2019 İBB İski Genel Müdürlüğü Avrupa Su İsale Daire Başkanı

2015 - 2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ Genel Müdürlüğü Yatırımlardan Sorumlu / Genel Müdür Yardımcısı

1997 - 2009 Serbest Mühendislik Proje ve Yüklenicilik Hizmetleri

1992 - 1999 Ankara Melet Mutlukent Kooperatifi ve Lalekent Konut Yapı Kooperatifi Birliği Genel Başkanlığı

1989 - 1993 Sincan Belediye Başkanlığı İmar İşleri Müdürü / Teknik Başkan Yardımcısı1979 - 1989 Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, İçmesuları Daire Başkanlığı / Yapım ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğü görevinde bulundu.

Editör: Yılmaz Gökgöz