Önceki dönem Ordu Mesudiye Yeşilce Belde Belediye Başkanı Feyzi Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığında adaylık tanıtımını gerçekleştiren Ünal’a yoğun bir kalabalık eşlikl etti. CHP’nin Kavacık Mahallesi’ndeki  ilçe merkezinde gerçekleşen toplantıya 24. Dönem CHP Milletvekili Oktay Ekşi, geçmiş dönem Beykoz Belediye Başkanı Av. Şevket Arıkan, geçmiş dönem Yeşilce Belde Belediye Başkanı Yekta Aydın, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları Gülay Demirel, Aydın Düzgün, Yücel Akdemir, Hüseyin Ünal ve İsmail Gürkan, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Aday Adayları, Mesudiye yöresi STK Temsilcileri, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, üst düzey bürokratlar ile partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan gerçekleştirdi. Taştan, tüm katılımcıları selamlayarak CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Feyzi Ünal’a başarılar diledi. Taştan, “CHP’de aday kim olursa olsun birlik ve beraberlik ile Beykoz’da ve İstanbul’da iktidar olacağız” dedi.

Ardından Taştan, konuşmasını gerçekleştirmek için CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Feyzi Ünal’ı davet etti.

Ünal, konuşmasına tüm katılımcıları selamlayarak ve teşekkürlerini ileterek başladı. Ünal, konuşmasına kendisini tanıtarak devam edip, tüm katılımcılara dağıtılan el broşürlerindeki konulara değindi. Beykoz’da başta imar ve mülkiyet sorunu olmaz üzere birçok sorunun giderileceğini belirten Ünal, Beykoz halkının Beykoz’da kalmasını sağlayacak projeler üreteceklerini söyledi. 

Programın sonunda hatıra fotoğrafı sonrası misafirleriyle yakından ilgilenen Feyzi Ünal tebrikleri kabul etti.

I M G 20231210 W A0045

Editör: Yılmaz Gökgöz