Beykoz’un geleceği için gençlik enerjisiyle dolu bir aday meclise çıkıyor. Ak Parti’den meclis üyeliği için aday olan Umut Aktürk, Beykoz’u gençlerin bakış açısıyla değerlendirmeye hazır.

En genç meclis üyesi adayı Umut Aktürk’ün öz geçmişi :

2002 yılında İstanbul’da doğdu, aslen Ardahanlıdır. 2019’da Beykoz Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde Fizik Mühendisliği 2. sınıf ve İstanbul Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 4. sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir. Siyasi hayatına 2016 yılında Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi’nde Okul Başkanı olarak başlamıştır. 2019’da TÜGVA Beykoz Lise Koordinatörlüğü ve 2021’de TÜGVA İstanbul 3. Bölge Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca, 2021’de Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, 2022’de Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı ve 2023 Genel Seçimlerinde Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları SKM başkanlığı görevine seçilmiştir. Şu anda Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları SKM sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Beykoz’da tüm oylar yeniden sayılacak! Beykoz’da tüm oylar yeniden sayılacak!

Beykoz’un en genç meclis üyesi adayı olan Aktürk,Beykoz’un sesini duyurmak ,gençlerin enerjisini meclise taşımak ve hizmet etmeye hazır.1 5

Editör: Yılmaz Gökgöz