Beykoz’luların 3 yıldır aktif şekilde kullandığı ama tam olarak bilmediği salonun, özelliklerini ve ne tür hizmetler verdiğini siz Beykozlular için değerlendirelim istedik.

Fitness Salonu

Yaklaşık 200 kişinin aynı anda spor salonunu rahatlıkla kullanabildiği ve hijyene önem verildiği ferah bir salona sahip. Pilates ve Zumba eğitimleri özel derse giriyor. İki kadın eğitmen tarafından verilen pilates ve Zumba eğitimleri için özel alanları bulunmaktadır.

4 tane fitness eğitmeni olan salonda, hocalar her gelen müşteriyle yakından ilgilenmektedir. Sadece benimle ilgilensin diyen öğrenciler ise özel ders alma fırsatı da vermektedir.

Hamam

Bir Osmanlı geleneği olan hamam, Beykozluların en çok ihtiyaç duyduğu ama pandemi ile hijyen ve temizlik açısından tereddütte kalıp gitmekten imtina ettiğimiz yerlerdi. İstanbul Hamamı, hijyen ve temizliğe önem verdiği mekanın içeriğine girdiğiniz zaman direk anlıyorsunuz. 

Gelin Hamamı

Türk filmlerinde gelin görmeye hamama gelirler ve çalgılar çalar, şarkılar söylenirdi. Böyle bir ortam arayan kadınlar olduğunu da düşünerek böyle günler de organize etmişler. Gruplar halinde gelen hanımlar bu ortamı Pazartesi ve Salı günleri olmak şartıyla İstanbul Hamamı’nda sağlayabiliyorlar.

Buhar Odası, Sauna ve Masaj

Havuz veya Jakuzi sonrası vücudun rahatlaması için buhar odaları, ve saunası da bulunuyor. Sıcak odalardır ve sıcaklığın etkisi ile vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasını sağlar. 

Vücudu rahatlatıp, yumuşattıktan sonra ister köpük masajı, isterseniz bölgesel klasik masaj yapan masör ve masözleri de bulunmakta.

Yüzme havuzu, jakuzi

İster fitness sonrası, ister fitness öncesi yüzerek güne başlayabilirsiniz. Yüzme bilmiyor ama suyun içinde olmak istiyorsanız da jakuzi bulunuyor. Yüzme öğrenmek istiyorsanız da özel yüzme dersi alarak yunus gibi denizde yüzebilirsiniz.

Fiyatları görünce de bu fiyata; bu kadarı da olmaz dedirtiyor. İşte İstanbul Hamamı’nın fiyat politikasını öğrenmek için irtibata geçebilirsiniz. İster yerinde görmeye gidebilir, ister telefon aracılığı ile...

İstanbul Hamamı Adresi: Cumhuriyet Cad. No:123/B 

Telefonu: 0 553 942 75 50

E-mail: [email protected]

WEB SİTESİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

I M G 20240118 W A0019

Editör: Yılmaz Gökgöz