Beykoz Ardahanlılar Derneği'nde yeni başkan ve yönetim kurulu belli oldu!

Beykoz Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, olağan genel kurulunu başarıyla tamamladı. Genel kurulda yapılan seçimler sonucunda Vural Çelik, yeni Başkan olarak belirlendi.

Kongre, 5 Mayıs tarihinde gerçekleşti ve yoğun katılım ile karşılandı. Üç başkan adayı, Nursel Ateş, Fuat Avşar ve Vural Çelik, bir araya gelerek tek liste halinde seçime girdiler. Genel kurulda tüzük gereği maddeler okunup onaylandıktan sonra seçim gerçekleşti. Divan Başkanlığına Adem Gökdemir, Katip Üyeliğe Kemal Demir ve Recayi Çelik seçildi.

Yeni seçilen Başkan Vural Çelik, Ardahanlı hemşehrilerine teşekkürlerini iletti. Çelik, "Bugün sadece Ardahan kazanmadı. Genel kurulu arkada bırakarak Beykoz’da yaşayan bütün Ardahanlıları örgütlü sürece katıp derneğimizin gücünü güç katmalıyız. Ardahan’ın sorunları dağ gibi, göç halen devam ediyor. Bizler güçlerimizi birleştirip güçlü bir Ardahan lobisi olursak, sorunların çözümüne katkı sağlayabiliriz. Yoksa elimizden hiçbir şey gelmez. Çok güçlü bir kadroyla yola çıktık. Ardahanlıların umudunu büyütecek güzel projelerimiz var. Siz kıymetli hemşehrilerimizin projelerine ekleyip öncü bir dernekçilik yapmak hayalimizdir. Bütün Ardahanlıları Derneğimizin çatısı altında toplamaya davet ediyoruz" dedi.

Yeni seçilen Başkan Vural Çelik, Beykoz Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin yeni yönetim kurulunu şu isimlerden oluşturdu:

Vural Çelik Başkan, Asil Yönetim Kurulu Üyeliğine Fuat Avşar, Serkan Korkmaz, Nursel Ateş, Gülhan Yıldız, Selçuk Korkmaz, Ferhat Taşdemir, Aynur Süt, Şenol Korkmaz, Eğitim Gönüllüsü İş insanı Cüneyt Bağcı, Rıdvan Yıldız, Metin Yıldız, Sadık Avşar, Baran Avşar, Zafer Koç,

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ  

Aslı Aktürk, Ayşe Yıldız, Atilla Yavuz, Veysel Demir, Özel Demir, Erol Yılmaz, Şahin Demir, Ersin Azad Yılmaz. Engin Sanin, Burhan Çelik, Zakir Özer Murat Süt, Şilan Yıldız, Mehmet, Aktürk, Pervin Seyran Demir.

DENETLEME KURULU ASİL

Çavuşbaşı Mahallesi, Başkan Yardımcılığına kilitlendi Çavuşbaşı Mahallesi, Başkan Yardımcılığına kilitlendi

Av.Can Demir, Nazır Yavuz, Özkan Avşar 

DENETLEME KURULU YEDEK 

Coşkun Yıldız, Evren Çoban, Mehmet Tekin 

DİSİLPİN KURULU ASİL

Akın Bozkaya, Kemal Sanin, Turgut Şair

DİSİLPİN KURULU YEDEK 

Asker Avşar, Serhat Taşdemir, Tekin Avşar seçildiler 

ÇİĞDEM KOÇAK

Editör: Haber Merkezi