Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün, Tokatköy halkı ile kahvehanede bir araya geldi.

Tokatköy son durakta Tokatköy halkı ile buluşan Aydın Düzgün'ün toplantısına yaklaşık 100'e yakın vatandaş katıldı. Aydın Düzgün, toplantıya kendisini tanıtarak başladı. Öğretmen anne ve babanın bir evladı olarak dünyaya geldiğini ve Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünü bitirerek meslek hayatına girdiğinden bahseden Düzgün, 40-45 senedir Beykoz'da ikametgah ettiğini ve birlikte olduğunu vurguladı.

I M G 20231211 W A0037

Düzgün: "Beykoz'da fabrikalar vardı ve bir çok vatandaş memleketlerinden iş imkanı için İstanbul'un en güzel şehri Beykoz'a gelmiştir. Birisi Giresun'ndan, Trabzon'dan, Rize'den, Çorum'dan vs.vs...  burada birbirleri ile dostluk kurmuş ve akrabalık ilişkileri de doğmuştur. Beykoz'un böyle güzel bir özelliği vardır. Beykoz'un fabrikalarını satmadan önce, bir fabrikadan 3 bin vatandaş çıkar ve alışverişini Beykoz'da yapardı. Hem esnafın ekonomik durumu yerindeydi, hem çalışanın... AKP hükümetinin bu fabrikalarını kapattıktan sonra maalesef ki Beykoz'da istihdam sıkıntısı vardır. Beykoz halkı darboğaza girmiş ve ciddi ekonomik sıkıntı çekmektedir. Bizlerin tek istediği şey Beykoz halkının ekonomik ferahına kavuşmasını istemek, istihdam olanaklarını sağlamaktır.

5 sene layıkıyla yürüttüğüm ilçe başkanlığı görevim sona erdikten sonra Beykoz'a olan bir borcum ve hizmet etme düşüncemden dolayı Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı oldum. İnşallah Adaylaşırsam da sizlerle birlikte Beykoz'da, Beykoz'luyu hor gören bu zihniyetten göndereceğiz. Bunu el birliği ile gerçekleştireceğiz. " ifadelerini kullandı.

Toplantı, vatandaşın soru cevabı ile son buldu.

I M G 20231211 W A0036

Editör: Yılmaz GÖKGÖZ