Cumhuriyet Halk Partisi’nde yapmış olduğu çalışmalar ile göz dolduran Yunus Bingöl, mahallesindeki gençlerle bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun il ve ilçelere başka siyasi partiye üye olanların Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılımını sağlayın talimatı üzerine Beykoz’da üye çalışması başlatan Yunus Bingöl, yaklaşık 700’e yakın üye yaparak adından kısa zamanda söz ettirmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde Ortaçeşme ve Çamlıbahçe’deki gençlerle buluşan Bingöl, ülke ve yerel siyaset üzerine konuştu.


Yunus Bingöl: "2023 seçimlerinin ülkemiz için çok önemli. gençlerin hakkının gasp edilmesini engellememiz gerekiyor. Ülkemize acilen adaleti sağlayacak, eğitim, istihdam, sanayi, teknoloji ve tarım da büyütecek bir lidere ihtiyaç olduğu vurgusunu yaptı.

Beykoz’da bildiğiniz üzere bir çok gencimi işsiz, aşsız kaldı. Ekonominin her geçen gün kötüye gittiği yerde gençlerimiz de gelecek kaygısı yaşıyor. Öncelik hedefimiz 2023, bir sonraki hedefimiz 2024 belediye seçimleri olacak.
 

Allah izin verirse önce genel seçimlerde Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanıp ülkenin rahat bir nefes almasını, 2024’de de Beykoz’un tekrar Beykozlu bir adayın yönetmesini bizler sağlayacağız.
 

Gençlik, bu ülkenin teminatıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu ülkeyi gençliğe emanet etmiştir. Bu yüzdendir ki biz bu emanete sahip çıkacağız.

Bizler birbirimizi koruyacağız, savunacağız, yanında dimdik duracağız.” şeklinde konuştu.

Yapılan toplantı, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.