Zekiye Kambur'dan Gümüşsuyu Mahallesi'ne teşekkür mesajı Zekiye Kambur'dan Gümüşsuyu Mahallesi'ne teşekkür mesajı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarını son hız sürdürüyor.

Mahallelerde vatandaşlarla irtibatın kolaylaşması ve iletişimin güçlendirilmesi için Mahalle İrtibat Büroları’nı faaliyete geçiren Beykoz Teşkilatı, ofisleri bir bir açmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Çiftlik Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat bürosu, İçişleri eski Bakanı ve İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu’nun katılımıyla coşkulu bir törenle açıldı.

Açılışa, Soylu’nun yanı sıra İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Yenidoğan Eski Belde Belediye Başkanı Mahmut Vanlıoğlu, mahalle başkanları ve meclis üyeleri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. 

İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, irtibat bürosunun önünde meşale gösterisi, tezahürat ve alkış ile karşılandı.

“İSTANBUL’DA YENİDEN BEYKOZ’DA YİNE, YENİDEN”

Açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “2002 yılından bugüne edindiğimiz tecrübe ve gayret doğrultusunda, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve yerel yönetimlerde AK Parti belediyeciliğinin referansıyla Allah’ın izniyle 31 Mart’ı en üst seviyede alacağımız oy ile İstanbul’da Murat Kurum başkanımızı, Beykoz’umuzda Murat Aydın başkanımızı belediye başkanı seçeceğiz. İstanbul’da yeniden, Beykoz’da yine, yeniden demeye var mıyız?” dedi.

“ÇİFTLİK’İN İMAR SORUNU KALMAMIŞTIR”

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “5 yıl öncesinde buralarda bir araya geldiğimizde, muhabbet ettiğimizde şu söylenirdi; ‘Bizim şu imar ne olacak, tapu meselesi ne olacak?’ Sayın Cumhurbaşkanımıza sizlerin adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Beykoz’da özelde Çavuşbaşı bölgesinde daha özelde de Çiftlik’te bir imkânsız başarıldı. Buranın imar ile ilgili bir sorunu kalmamıştır. Şimdi ulaşım ve eğitim ile ilgili alanda da yoğun bir gayretin içerisinde olacağız.”

“DÜNYAYA BOYUN EĞMEYEN BİR LİDERİMİZ VAR”

“22 yıldır bu ülkenin değerlerini Amerika’ya karşı, Batı’ya karşı ayakta tutmak, şu İsrail’in Gazze’ye yaptıklarını, fırsat bulsalardı bize Suriye üzerinden, Türkiye üzerinden gerçekleştireceklerdi. Güçlü, tecrübeli, dünyada boyun eğdirmeye çalışanlara karşı boyun eğmeyen bir liderimiz var. ” diyen İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, “Başımızdan bir deprem geçti. Dünyanın hiçbir ülkesi, hiçbir milleti bu depremde gösterdiği birliği ve dayanışmayı göstermez. Eğer birlikte ve dayanışma göstermeseydik 15 Temmuz’dan çıkamazdık. Birlikte ve dayanışma göstermeseydik terörle mücadelede başarılı olamazdık.” dedi.

Süleyman Soylu, İBB Başkan Adayı Murat Kurum’u makamında değil, Elazıığ ve Malatya Depremi’nde, Giresun, Dereli, Doğankent, Rize, Artvin, Arhavi e Kastamonu ve Sinop sel afetinde, Van Başkele ve İzmir depreminde tanıdığının altını çizdi.

“İNŞALLAH 31 MART’TA İSTANBUL RUHSATI VERİR”

İstanbul’un müjdelenmiş bir şehir olduğunu ifade eden Soylu, “İstanbul’u daha ileri götürmeye, hizmetleri aksatmadan yapmaya yönelik bir anlayışı Murat Kurum başkanımız İstanbul’da, Murat Aydın başkanımızda Beykoz’da ortaya koyar. İnşallah 31 Mart’ta İstanbul bu ruhsatı verir de dünyanın gıpta ettiği bu şehri yönetmek yine Cumhur İttifakı’na, bu AK kadrolara, bu güzel insanlara nasip olur.” dedi.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan da bir selamlama konuşması yaparak irtibat bürosunun Beykoz’a Çiftlik’e hayırlı olmasını diledi. Çiftlik Mahalle Başkanı Servet Onat Öztürk ise genel seçimlerinde alınan yüzde 78 oy oranını, Cumhur İttifak’ı olarak daha da artırarak yola devam edeceklerini iletti.

Konuşmaların ardından, İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, seçim irtibat bürosunda vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Program sonrası, Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği ziyareti edildi.I M G 20240223 W A0034I M G 20240223 W A0042

Editör: Yılmaz Gökgöz