Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Selami Keskin, bedava bo nus, Başkan yardımcılığı görevinden alındı. 
 

31 Mart 2019 yerel seçimleri ile birlikte Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nde görev yapan Selami Keskin, Beykoz'a İmardan sorumlu Başkan yardımcısı olarak göreve getirildi. Bir yıl önce imardan sorumlu Başkan yardımcısı görevinde değişikliğe gidilip sadece ruhsat müdürlüğü bağlanan Keskin, bugün itibariyle görevine son verildi.

Başkan Murat Aydın'ın görevden aldığı Keskin'in yerine getireceği isim merakla beklenirken, Beykoz kulislerinde ise şu isimler dönmeye çoktan başladı.

Murat Aydın'ın Zeytinburnu'nda uzun yıllar beraber görev yaptığı Zafer Alsaç'ın, Selami Keskin'den boşalağan koltuğa gelmesi bekleniyor. İnşaat Mühendisi olan Alsaç, Zeytinburnu'ndaki görevinden sonra Fatih Belediyesi Meclis üyes olmuş, sonrasında ise Beykoz'a BEYYAP Müdürü olarak gelmişti. Beykoz'da Meclis üyelerinin baskısı sonrası müdürlük görevinden alınan Alsaç, BEYYAP'ra Genel Koordinatör olarak görev yapmaktadır.

ikinci bir isim ise Meclis üyesi Nazım Keskin,

1973 Yılında Rize 'de doğdu. 1979 yılından beri Yavuz Selimde ikamet ediyor. Eğitimini Rize ve İstanbul 'da tamamladı. Umraniye Endrüstri Meslek
Lisesinde okudu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler ve Medipol Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümünü okudu.

Özel sektörde restoran, ulaşım ve inşaat alanlarında ticari faaliyetlerde ve yöneticilik görevlerinde bulundu. İnşaat alanında işletmeci olarak çalışmaya devam ediyor. Bir çok STK ve kuruluşlarında aktif olarak görev aldı ve üyelikleri devam ediyor.

AK Parti Çavuşbaşı Belde Başkanlığı Tanıtım Medya, Teşkilatlanma ve Seçim işleri başkanlığı görevlerinde bulundu.

2009-2014 dönemi Beykoz Belediye Meclis Üyeliği görevinde meclis komisyonlarında başkanlık ve üyeliklerde bulundu.

2014-2019 dönemi Belediye Başkan Danışmanı olarak görev yaptı.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Üçüncü bir isim ise Sadullah Hasanoğlu...

1980 yılında Trabzon Of ilçesinde doğdu. Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından 2004 yılında Beykoz'a yerleşti.

2004-2006 yılları arasında Üsküdar Belediyesi'nde Çevre Mühendisi olarak çalıştı.

2006 yılından beri özel sektörde yöneticilik yapıyor. Kamu özel sektör işbirliğinde pek çok alanda proje geliştirme ve uygulama çalışmalarında görev aldı.

2009-2012 yılları arasında AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Ar-Ge Birim Başkanı olarak hizmet etti. Birçok Sivil Toplum Kuruluşu'nda aktif görevler üstlendi. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Arapça biliyor.

Başkan Murat Aydın'ın Beykoz'da kime görev vereceği şimdiden merak konusu oldu.