Sabancı Öğrentmenevi’nde düzenlenen programa Beykoz muhtarları ve STK temsilcileri, il başkanı Ömer Faruk Yazıcı, ilçe başkanı Muammer Koç, il ve ilçe yöneticileri, geçmiş dönem belediye başkan adayı Selman Yücel, geçmiş dönem ilçe başkanı Şeref Kaçmaz katıldı.

Saadet Partisi Beykoz ilçe başkanı Muammer Koç: “Vatandaşlarımızla birebir iletişime geçip, dertlerini dinliyoruz”

Açılış konuşmasını Saadet Partisi Beykoz ilçe başkanı Muammer Koç yaptı. Koç, “İlçe Başkanlığı olarak il başkanlığımızın konseptleri doğrultusunda ilçe buluşmamızı gerçekleştiriyoruz. Bunun bir diğeri ise mahallelerimizde her mahalle bir İstanbul buluşmaları doğrultusunda çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla birebir iletişime geçip, dertlerini dinliyoruz. Roporlaştırarak yetkililere iletiyor sorunların çözümü noktasında tavsiyelerimizi sunuyoruz. Saadet Partimizin bayrağını Beykozumuzun burçlarına astığımız zaman bu sorunları çözeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Saadet Partisi Beykoz il başkanı Ömer Faruk Yazıcı: “Çıkış yollarını beraber istişare etmek suretiyle ilçe buluşmalarımızı icra ediyoruz”

Saadet Partisi Beykoz ilçe başkanı Muammer Koç’un ardından Saadet Partisi Beykoz il başkanı Ömer Faruk Yazıcı, “Hem ülkemizin hem İstanbul’umuzun hem de Beykoz’umuzun ve mahallelerimizin noktasal olarak problemlerini ve çıkış yollarını beraber istişare etmek suretiyle ilçe buluşmalarımızı icra ediyoruz. Yaşanan problemler sıkıntılar belli. Çözüm yolları da belli. Bu konu da Saadet Partisi olarak dün kurulmuş bir parti değiliz. Büyük bir geçmişi olan Milli Görüş Geleneğinin şu anki temsilcisiyiz. Dersimize iyi çalışmış bir partiyiz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Konuşmada söz alan muhtarlar ulaşımdan imara, işsizlikten mülkiyete sorunları dile getirdiler. Saadet Partisi Milletvekili Abdülkadir Karaduman vasıtasıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne iletilmesini istediler.