Remax Oksijen, 2014 yılında Beykoz Çavuşbaşı bölgesinde Kemal Fındıkçı tarafından kuruldu. 8 yıldır artan başarıları ile Beykoz Çavuşbaşı bölgesinde danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Remax Oksijen Broker’ı Kemal Fındıkçı, emlak yatırımcılarının İstanbul’un en güzel ilçesi olan Beykoz’da yatırımlık arsa ve konut aldığını belirtti.

Remax Oksijen adını; ağaçları ve yeşilliği bol olan Çavuşbaşı bölgesindeki oksijen bolluğundan aldığını belirten Fındıkçı, “Remax Oksijen ekibi olarak Beykoz’da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere doğru uzmanlarla yola çıkmalarını sağlıyoruz. Doğru uzmanlarla yola çıkmak, yatırımlardan kazanç elde edebilmek için büyük önem arzetmektedir. Doğru uzmanlar ile yola çıkmayanların karşılaştığı ve haberlere konu olmamak için gereklidir. Aksi takdirde “Bir daireyi 3 kişiye sattı. İmarlı arsa dediler tarla çıktı.” bu tarz haberlerle karşılaşıyoruz. Emlak uzmanlarımızın, yatırımcılarımıza yapmış olduğumuz doğru yönlendirmeler ve tecrübemizle Beykoz’da güvenilir adres olmamızın en büyük sebebimiz oldu. Biz yatırımcılarımıza ‘Kimi için sığınabileceği bir ev, kimi için hayallerini sığdırabileceği bir cennet!’ buluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Fındıkçı, “Ofisimizin konumu Çavuşbaşı Cumhuriyet Caddesi üzerinde olup Ümraniye ilçesine 6 dakika, Kavacık Mahallesi’ne 4 dakika, Çekmeköy ilçesine 12 dakika, Ataşehir ilçesine 15 dakikalık mesafededir.

Ofisimizde 30 adet profesyonel Gayrimenkul Danışmanı, 2 kat ofis kış ve yaz bahçelerimizle hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi yatırım  ve iş fırsatları için ofisimize bekliyoruz..” dedi.

Bize Ulaşabileceğiniz Yollar