Beykoz'da bir çok yeri toplayan NEF İnşaat firması, Beykoz'da spor camiasına el attığı Beykoz kamuoyunda konuşulmaya başlandı.

Beykoz İshaklıspor genç isimlere şans tanıdı Beykoz İshaklıspor genç isimlere şans tanıdı

NEF İnşaat'ın ise Tuzla Spor Kulübü'nü 120 Milyon TL karşılığında alacağı Beykoz kamuoyunda neyin karşılığında bu parayı ödeyeceği bir çok vatandaşın kafasında soru işaretleri oluşturdu.

Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu, Beykoz Belediyesi'nin bir önceki yönetimininin Tuzla Spor Kulübü'nü alacak olmasına şiddetle karşı çıkmış ve şu ifadelere yer vermişti.  "Beykoz 1908'in bir mazisi var, Atatürk Kupası var. Şirzat Dağcı'nın, Kelle İbrahim'in oynadığı bir mazisi var. Bu yüzden dolayı başka bir kulübün alınmasına ve Beykoz 1908'in mazisinin silinmesine asla müsaade etmeyiz" demişti.

Beykoz kamuoyunu son zamanlarda ciddi bir şekilde NEF İnşaat'ın, Tuzla Spor Kulübü'nü satın alacağı ve Beykoz Spor Kulübü'nün bünyesine katacağı ve Zeki Aksu'nun da bu durumdan hoşnut olduğu söylentisi konuşulmaya başlandı. Aksu'nun daha önce karşı çıktığı, şimdi ise neden karşı çıkmadığı da kafalarda soru işareti bıraktı.

Beykoz Spor camiası ise bu konuda tepki gösterdiği ve Beykoz İshaklı Spor Kulübü'nün 3. Lig'e çıktığı ve eğer bir destek verilecekse İshaklı Spor'a destek verilmesi istendiği biliniyor. 

NEF İnşaat'ın ve Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler'in kamuoyunu bilgilendirmesi bekleniyor...

Editör: Haber Merkezi