MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesi Beykoz halkına 'sandığa gel' çağrısı yaptı.

"Seçimlerin birinci turu kardeşlik, demokratik ve birliktelik içerisinde tamamlandı. Ülkemize, vatanımıza ve güzel Beykozumuza hayırlı olsun. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52’lik ciddi bir oy alarak çalışmalarımızın karşılığını aldık. Bu sonuç bizleri; büyüyen Türkiye’nin geleceğini korumak için oldukça memnun etti. Beykozlu hemşehrilerimiz yoğun bir katılım göstermiş ve sandık başına giderek görevini yerine getirmiştir. Sandık başına giden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülke genelinde katılım yüzde 90 olarak ve Beykoz’la aynı orantı da olmuştur. Beykozlular görmüş olduğu hizmeti ve ülkemizin milli güvenlik sorununu görmüştür ki, fikir ve düşüncelerini sandığa da yansıtmıştır.

Seçimlerin ülkemize ve Beykozumuza hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonra kalan süre zarfında da elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. İkinci turda da üzerimize düşen yükümlülüğü yerine getirerek Cumhurbaşkanımıza destek vereceğiz. Cumhur İttifakı bu seçimin kazananı olmuştur. Uyum içinde çalıştığımız Cumhur İttifakı’nda bulunan diğer ilçe başkanlarımız da ellerinden geleni yapmıştır. Şahsım ve teşkilatım adına kendilerine ve yöneticilerine teşekkür ederim.

14 Mayıs’ta kazandık, 28 Mayıs’ta bunu taçlandıracağız inşallah. Beykozlu hemşehrilerimize; 28 Mayıs günü yarım bıraktığımız işi tamamlamak adına herkesi sandığına sahip çıkıp, oy kullanmasını istiyorum."