Köseler: "İBB’de Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının oluşturduğu yerel güç Türkiye siyasetinde de başarıyı getirecek. Bu güçle halkın iktidarı gelecek” dedi.
Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, Beykozlu Dostlar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği etkinliğe katıldı. 

Alaattin Köseler, toplumu şekillendiren kadınların 31 Mart Yerel Seçimlerinde Türkiye genelinde ve İstanbul’da büyük yüreklilik göstererek değişim ve dönüşümün gerçekleşmesinde çok büyük katkı sunduklarını söyledi.  
Köseler, “Bir Beykozlu olarak burada olmaktan çok mutlu oldum ve onur duydum. Beykoz'da, İstanbul'da, tüm Türkiye genelinde bir anlamda dönüşümü gerçekleştirdiniz. Tüm kalbimle sizi kutluyorum. Burada önemli olan, Beykoz’u Beykozluların yönetmesiydi ve bunu sizlerle birlikte gerçekleştirdik. İyi ki varsınız. Kazanan Beykoz oldu” dedi.

Beykoz Muhtarlar Derneği'nden İSKİ Şube Müdürüne Ziyaret Beykoz Muhtarlar Derneği'nden İSKİ Şube Müdürüne Ziyaret

Seçim sürecinde tüm kalbiyle, “Bu işin sağı solu yok” dediğini hatırlatan Köseler, “Kalbimdeki iyi duyguyu, pozitif enerjiyi yansıttığımı düşünüyorum. Bu duygularla ve İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun gücüyle seçimi kazandık” diye konuştu.

YERELDEKİ BİRLİKTELİK HALKIN İKTİDARINA DÖNÜŞECEK

İBB’de Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının oluşturduğu yerel gücün genel Türkiye siyasetinde de başarıyı getireceğine inancının tam olduğunu vurgulayan Köseler, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Ben şuna inanıyorum. İnşallah bu güçle halkın iktidarı gelecek, bir dönem kapanacak. Zamanı geldiğinde bunu en doğru değerlendirecek yine siz kadınlar olacaksınız. Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceği için bu kararı siz vereceksiniz ve sürdüreceksiniz. Önemli olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını birinci sınıf vatandaş yapmaktır. Bu bilinçle çok değerli BEYDOST Derneğimizin başkanını ve yöneticilerini kutluyorum. Üniversiteli gençlere kucak açmışsınız. Sizin Beykoz’daki varlığınız, birikiminiz, desteğiniz başkan olarak bana da güç veriyor. Hep beraber yerel yönetimlerde devamlı kazanmak ve Beykozlu için en iyi hizmetleri üretmeye ihtiyacımız var. Birlikte başardık, birlikte yöneteceğiz.”I M G 20240417 W A0035I M G 20240417 W A0033I M G 20240417 W A0038I M G 20240417 W A0036

Editör: Haber Merkezi