İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığınca düzenlenen toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu ile Beykoz Belediye Başkan Adayı Tuba Alaylı Özgüç, ilçedeki muhtarlar, STK spor kulübü temsilcileriyle bir araya geldi.

WhatsApp Image 2024-02-26 at 13.02.11 (1)

Otağtepe Restoran’da gerçekleşen toplantı İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlarken, açılış konuşmasını İlçe Başkanı Akif Taşdemir yaptı.

Taşdemir, davetlerine katılım gösteren misafirlerine teşekkür ederek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kavuncu ile Beykoz Belediye Başkan Adayı Tuba Alaylı Özgüç’e destek istedi.
Beykoz Vizyon 24 başlıklı konuşmasını gerçekleştiren Özgüç, evli ve iki çocuk annesi olarak toplumun her kesimini kucaklamaya ve temsil etmeye kararlı olduğunu belirterek, “Beykoz’umuzu daha yaşanabilir, kalkınmış ve daha gözde bir ilçe haline getirmek için sizlerle birlikte çalışmak istiyorum. Biliyorum ki, iyi şeyler, inandığımızda, daha iyi şeyler, sabrettiğimizde, en iyileri ise asla vazgeçmediğimizde gelir. Benim için belediyecilik demek, Beykoz için durmadan dinlenmeden çalışmak demek. Beykozluların sesini kalpten duymak, gerektiği yerde de en gür sesle Beykozlular için haykırmak demek. Benim tek pusulam var, o da vicdanım. Ben akşam yatağıma yattığımda, rahat uyumalıyım. Siyaset için değil, hizmet için buradayım.” dedi.

WhatsApp Image 2024-02-26 at 13.02.12 (1)

Özgüç, “Beykoz’umuzun durumu ortada, Beykozlular olarak, kararsız olmaya mecbur değilsiniz. Rantlara göz yummaya mecbur değilsiniz. Sesinizi duymayanlara, şu halinizi görmeyenlere, derdinizi umursamayanlara mecbur değilsiniz. Beykozlunun geleceği için değil, kendi gelecekleri için çalışanlara mecbur değilsiniz. Verdiği sözü tutmayanlara,boş vaatler sunanlara mecbur değilsiniz çünkü artık Beykoz sahiplerine en iyisini sunmak için canla başla mücadele edecek, sizi can kulağı ile dinleyecek, sorunlarınıza çözüm olmak için canla başla çalışmaya aday bir Atatürk kızı başkan adayınız var.” ifadelerini kullandı.

Beykoz’da hayata geçen projelerin emekçilerine sorunlarına çözüm arayanlara teşekkür eden Özgüç, “Sizler Beykoz sakinleri değilsiniz. Sizler Beykoz sahiplerisiniz. Sizler buralısınız. Eminim aranızda, 40 yıldır, 50 yıldır, 60 yıldır Beykozlu olanlar var. Bu topraklarda, bu güzel Beykoz’dan gidecek olanlar sizler değil, sizi topraklarınızı terk etmeye zorlayanlardır. Bu kararları alanlar, geldikleri yer geri gitsinler. Beykoz, Beykozlunundur ve hep öyle kalacak.” diye konuştu. 

WhatsApp Image 2024-02-26 at 13.02.12

Kavuncu, İYİ Parti’nin Millet İttifakı’na katılmasından, ayrılışına kadar ki süreci paylaştığı konuşmasının sonunda Beykoz’da Tuba Alaylı Özgüç’e İstanbul’da da kendisine destek istedi.
Toplantıya İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Raşit Yılmaz, GİK Üyesi Beray Yılmazer, İstanbul Milletvekili Nimet Özdemir, İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Hasar, İYİ Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adnan Güner, Muhtarlar, Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Asım Özdemir ve Spor Kulübü Temsilcileri, Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı Bülent Kılıç ve STK Temsilcileri katıldı.

Editör: Yılmaz Gökgöz