İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan ve Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, İl yöneticileri ve İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Beykoz Doğu Karadenizliler, Kastamonulular ve Sinoplular Derneği'ni ziyaret ederek, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, İl yöneticileri, İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve yönetim kadrosu, Beykoz’da bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. 

Ziyaretlerine Beykoz Doğu Karadenizliler Derneğini ziyaret ederek başlayan heyet, KAS-DER ve SİYAD ziyaretleri de gerçekleştirdi.

“KARARSIZLARA VE Z KUŞAĞINA ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ”

81 ilin 25’inde Milletvekili çıkarttıklarını ve bu 25 Milletvekili ile arazi çalışmasında olduklarını söyleyen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Erozan, hak, hukuk, adalet ve özgürlüklerin geneli anlamında mücadele verdiklerini vurguladı.

Erozan, konuşmasına şöyle devam etti; “Şunu gözlemliyoruz, bizim oylarımız arttıkça iktidarın oyları düşüyor ve arada yüzde 20’lik bir kararsızlık grubu var. Kararsızlar, hiçbir zaman terk ettikleri gemiye dönmeyecekler, muhalefet yelpazesinde bir tercih yapacaklar. Biz bu kararsız kişilerin oylarına talibimiz. Z kuşağı olan ve bu sefer seçimlerde oy kullanacak, ilk defa bir seçim yapacak olan kişileri hedef alıp, çağrıda bulunuyoruz.”

“BURADA NE KONUŞUYORSAK GENEL BAŞKANIMIZ MERAL AKŞENER'İN DE BİLGİSİ OLACAK”

Ahmet Erozan, “Üniversitelilere diplomanı aldıktan sonra ne yapacaksın dediğimizde yüzde 76’sı yurtdışına gideceğini söylüyor. Ben Bosna-Hersek’te 4 sene Büyükelçilik yaptım ve savaştan çıkmış bir ülkede bu oran yüzde 62’ydi. Bizim toplumsal olarak başımıza gelen, bir savaştan çıkmış ülkeden daha beter. Bir savaş görmedik ama sonuçları ile böyle bir kamuoyuyla karşılaştık. Avrupa’nın en genç nüfusu bizde diyoruz ama o genç nüfusu maalesef sahiplenemiyoruz.” diye söyledi.


Genel İdare Kurulu Rıdvan Uz, Genel Başkan Meral Akşener’in 146 noktada, il ve ilçede ziyaretler yaptığını ve yanında oldukları belirtti. Rıdvan Uz, bu ziyaretlere ilişkin, “Türkiye’nin neresine giderseniz gidin, her yerdeki dertler ve sıkıntıların yüzde 95’inin ortak olduğunu gördük. Bizim coğrafyamızda yaşayan insanımızın birinci derdi ve kaygısının ekonomik sıkıntılar olduğunu her yerde görüyoruz. Ve bunları birebir Milletvekillerimiz, Meclis Üyelerimiz ile birlikte Genel Başkanımız Meral Akşener’e iletiyoruz.” dedi.

“AMACIMIZ, İKTİDARIN YÜZÜNÜ MİLLETE DÖNMESİDİR”

Amaçlarını anlatan GİK Üyesi Rıdvan Uz, “Tek gayemiz ve amacımız, tekrar idarecilerin, iktidarın yüzünü millete dönmesidir. Gerçek gündemi, konuşturmak ve konuşmaktır. Halkımızın sıkıntısı neyse bunu sizlerden alıp, yöneticilere aktarmayı görev edindik. Amacımız, bu ülkede ekonomik olarak herkesin eşit, adil ve kardeş olarak yaşayabildiği bir atmosferi tesis etmek. Doğruları birleştirerek, bu ülkenin önüne açma çalışması içerisindeyiz ve bu vesile ile sizlerle buluştuk.” şeklinde konuştu.