AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve beraberindekiler, istanbul depolama, ilçede faaliyet gösteren orman köylülerinin sorunlarına çözüm bulmak içinİstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin ile bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ilçede orman işi ile geçimini sağlayan vatandaşların sorunlarıyla alakalı karşılıklı çözüm önerilerinin dile getirildiği istişare toplantısı organize etti.

Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Kanlıca Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt ile mahalle başkanları ve muhtarlar katıldı.

Beykoz’da orman köylülerinin sorunlarını yerinde ve kaynağından dinleyerek en kısa sürede çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, vatandaşların karşılaştığı problemlerin giderilmesi için karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, nazik ev sahipliği için İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahinve Kanlıca Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt’a orman köylüleri adına teşekkür etti.

“SORUNLARI ÇÖZEREK BEYKOZ’U GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Orman köylülerine gereken her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirten İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Sorunları birlikte çözecek, Beykoz’u hep birlikte geleceğe taşıyacağız. Mahalle başkanlarımız ve muhtarlarımızla orman köylülerimizin sorunlarını görüşmek üzere bir araya geldiğimiz İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” dedi.